Už niekoľkokrát sa stalo, že čínske smartfóny, najmä tie od Xiaomi, sme si mohli kúpiť lacnejšie ako samotní Číňania. A stalo sa to znova. Vďaka nášmu novému exkluzívnemu kupónu si môžeš Xiaomi Redmi 4X kúpiť za fantastickú cenu. Samozrejme, len cez FonTech Shop.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smartfóny spoločnosti Xiaomi sa tešia obrovskej popularite. O to populárnejšie sa stávajú časom, kedy ich ceny padajú na často neuveriteľné hodnoty.

Cena nižšia ako v Číne

Do rovnakej situácie sa teraz dostal smartfón Xiaomi Redmi 4X, ktorý vďaka exkluzívnemu kupónu cez FonTech Shop kúpiš za parádnych 99 € v čiernom prevedení. Pre porovnanie, cena tohto smartfónu na oficiálnej čínskej Xiaomi stránke je 899 juanov, čo je v prepočte 117 €. Cenu nám tak pokojne môžu závidieť aj domáci.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X s 3 GB RAM za 99 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Naša exkluzívna akcia je však opäť obmedzená na 4 kusy pre najrýchlejších čitateľov. Odporúčaný spôsob dopravy je Belgium Registered, ktorý je úplne zadarmo. Nezabudni ani na poistenie zásielky, ktoré vychádza necelé 3 €.

Najlepší v kategórii do 100 €

Xiaomi Redmi 4X sa vďaka takto nízkej cene stáva najlepším smartfónom do 100 €. Jedným z najväčších lákadiel tohto prístroja je nepochybne jeho kvalitná hliníková konštrukcia. Jej ústredným prvkom je 5-palcový HD displej, ktorý obklopuje trojica senzorových tlačidiel spolu s 5 MPx selfie kamerou. Spomínaný zobrazovací IPS panel tiež zaujme dostatočnou hodnotou maximálneho jasu, ktorá je na úrovni 450 nitov či kontrastným pomerom 1000:1. Celú prednú stranu prekrýva odolné sklo s 2.5D zaoblením hrán.

Xiaomi Redmi 4X
Zobraziť celú galériu (9)
Kristián Hrušovský/FonTech

Zadná strana je domovom pre 13 MPx hlavný fotoaparát s PDAF zaostrovaním, clonou f/2.0 a prisvetlovacím LED bleskom. Prehliadnuť nejde ani snímač odtlačkov prstov. Xiaomi Redmi 4X v sebe ukrýva 8-jadrový procesor Snapdragon 435, ktorý do novinky dodáva americká spoločnosť Qualcomm. Ten je doplnený o grafický akcelerátor Adreno 505, ktorý ďalej spolupracuje s 3 GB pamäťou RAM.

Pre používateľa je k dispozícii 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 128 GB pomocou microSD karty. Nezabudlo sa ani na systém Android 6.0, ktorý prekrýva obľúbená používateľská nadstavba MIUI 8. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita, no v tomto prípade bez podpory 800 MHz LTE frekvencie.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
3%
Páči sa mi to
37%
Chcem to
20%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]