V širokom portfóliu smartfónov od Xiaomi nájdeme zariadenia, ktoré patria do tej najprestížnejšej kategórie, ale aj lacné modely s dobrými špecifikáciami. Vôbec najlacnejším smartfónom tohto výrobcu je Xiaomi Redmi 4A, ktorý je teraz navyše aj vo veľkej zľave a zároveň ho získaš bez dodatočných poplatkov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Práve Xiaomi Redmi 4A ja zariadenie, ktoré si v našej recenzii získalo titul „najlepší lacný smartfón vôbec“. Tento model síce neponúka špičkové špecifikácie, ale svojimi vlastnosťami a cenou, ktorá nepresahuje ani 70 €, rozhodne zaujme. Najlepšie na tom je, že tento lacný smartfón je teraz ešte lacnejší.

Naša cena podlieza oficiálnu cenovku

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A Global za skvelých 67 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Redmi 4A cez náš FonTech Shop za extrémne nízkych 67 €, a to len vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope pre 5 kusov. O tom, že ide o naozaj exkluzívnu ponuku, svedčí aj fakt, že naša cena hlboko podlieza oficiálnu cenovku, ktorá je v Indii stanovená na 92 €. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť Belgium Registered.

Lákavé špecifikácie

Xiaomi Redmi 4A ponúka na svoju cenu naozaj úctyhodný výkon. Procesorom smartfónu je Snapdragon 425, ktorý spolupracuje s 2 GB RAM a grafickým čipom Adreno 308. Vnútorná pamäť v tomto prípade ponúka 16 GB priestoru pre používateľské dáta. Na displeji s veľkosťou 5″ sa zobrazuje obsah v HD rozlíšení a vo výbave je aj 13 MPx zadný fotoaparát, či batéria s kapacitou 3120 mAh.

Samozrejmosťou pri zariadení Xiaomi je aj prítomnosť nadstavby MIUI. Keďže ide o verziu s prívlastkom Global, nechýba ani kompletná podpora LTE sietí, vrátane 800 MHz frekvencie. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita či 3,5 mm audio jack.

Nenechaj ujsť
Niekoľko dní som používal vôbec najlacnejší Xiaomi smartfón s plnou podporou LTE. Predčil moje očakávania

Kupón je možné aplikovať v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
35%
Chcem to
5%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
20%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
 • Jano

  Subtotal po aplikácii kuponu je 106€

  • Róbert Barát

   Mne to dá tu inzerovanú cenu…

  • Pize

   mne to tiez nefunguje :/

 • Jeris Jeris

  Treba si dat pozor, je tam UK plug!!!!.

 • Meno Neviem

  Kupon funguje mal som to nahodene a cena ako v clanku

 • Palik

  Len či to vôbec z Gearbestu príde…

  • Róbert Barát

   Prečo by neprišlo, kupujem tam pravidelne a zatiaľ mi vždy všetko prišlo.

   • Palik

    No lebo ja na to čakám už vyše mesiaca a nič neprišlo…

    • Róbert Barát

     Čakať mesiac je štandard. Máš sledovacie číslo?

 • daphne

  inak chcem sa vas spytat pri objednavkach z Gearbestu je tam pod kazdou objednavkou polozka Order Requirement: Dropshipping co to znamena? viete niekto vysvetlit? google translator to slovo nevie prelozit.. treba to zaskrtavat pri objednavkach ci nie?