V širokom portfóliu smartfónov od Xiaomi nájdeme zariadenia, ktoré patria do tej najprestížnejšej kategórie, ale aj lacné modely s dobrými špecifikáciami. Vôbec najlacnejším smartfónom tohto výrobcu je Xiaomi Redmi 4A, ktorý je teraz navyše aj vo veľkej zľave a zároveň ho získaš bez dodatočných poplatkov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Práve Xiaomi Redmi 4A ja zariadenie, ktoré si v našej recenzii získalo titul „najlepší lacný smartfón vôbec“. Tento model síce neponúka špičkové špecifikácie, ale svojimi vlastnosťami a cenou, ktorá nepresahuje ani 70 €, rozhodne zaujme. Najlepšie na tom je, že tento lacný smartfón je teraz ešte lacnejší.

Naša cena podlieza oficiálnu cenovku

Xiaomi Redmi 4A cez náš FonTech Shop za extrémne nízkych 63 €, a to len vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu HSCXmas18 pre 5 kusov. O tom, že ide o naozaj exkluzívnu ponuku, svedčí aj fakt, že naša cena hlboko podlieza oficiálnu cenovku, ktorá je v Indii stanovená na 92 € (2365 kč). Pri doručení zvol Belgium post.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A Global za skvelých 63 €
Kupón HSCXmas18

Lákavé špecifikácie

Xiaomi Redmi 4A ponúka na svoju cenu naozaj úctyhodný výkon. Procesorom smartfónu je Snapdragon 425, ktorý spolupracuje s 2 GB RAM a grafickým čipom Adreno 308. Vnútorná pamäť v tomto prípade ponúka 16 GB priestoru pre používateľské dáta. Na displeji s veľkosťou 5″ sa zobrazuje obsah v HD rozlíšení a vo výbave je aj 13 MPx zadný fotoaparát, či batéria s kapacitou 3120 mAh.

Samozrejmosťou pri zariadení Xiaomi je aj prítomnosť nadstavby MIUI. Žiaľ, menšou nevýhodou je chýbajúca podpora 800 MHz LTE frekvencie.

Nenechaj ujsť
Niekoľko dní som používal vôbec najlacnejší Xiaomi smartfón s plnou podporou LTE. Predčil moje očakávania

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
21%
Páči sa mi to
37%
Chcem to
5%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
16%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
 • Jano

  Subtotal po aplikácii kuponu je 106€

  • Róbert Barát

   Mne to dá tu inzerovanú cenu…

  • Pize

   mne to tiez nefunguje :/

 • Jeris Jeris

  Treba si dat pozor, je tam UK plug!!!!.

 • Meno Neviem

  Kupon funguje mal som to nahodene a cena ako v clanku

 • Palik

  Len či to vôbec z Gearbestu príde…

  • Róbert Barát

   Prečo by neprišlo, kupujem tam pravidelne a zatiaľ mi vždy všetko prišlo.

   • Palik

    No lebo ja na to čakám už vyše mesiaca a nič neprišlo…