Teraz čítate
Sponzorované: 4000 mAh batéria v nádhernej konštrukcii spolu s dostatočným výkonom len za 119 €? To je najnovšia akcia na Xiaomi Redmi 4!

banner-redmi-4Nesmierne úspešná línia low-endov Redmi od Xiaomi sa môže pochváliť suverénne najlepšími predajnými číslami v celej rodine zariadení giganta. Popravde, niet sa čomu čudovať, kedže každý jeden model dokáže očariť desiatky tisíc fanúšikov, ktorí následne svoje skvelé skúsenosti predávajú aj známym či kamarátom. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Postupne sa tak počet majiteľov Redmi smartfónov vo veľkom rozširuje po celom svete. Toť krátky príbeh za nemalými úspechmi týchto low-endov. Najnovší model, a teda Redmi 4-ka, sa svojimi vlastnosťami dostala až na samotný vrchol tejto kategórie a opäť dokázala nastoliť trend pre ostatných výrobcov. Tí musia poriadne zapracovať, aby novinku od Xiaomi aspoň dorovnali. Xiaomi Redmi 4 sa predáva v dvoch verziách, ktoré odlišuje, samozrejme, použitý hardvér, rozlíšenie displeja, no hlavne označenie Pro v názve výkonnejšieho variantu.

xiaomi-redmi-4-top-akcia-gearbest-5zdroj fotografie: Techmiao

O pozornosť sa tentoraz prihlásila klasická verzia, a to rovno s veľmi pozoruhodnou zľavou. Už na prvý pohľad to načína v tom najlepšom svetle krásna hliníková konštrukcia s 5-palcovým HD displejom na prednej strane, ktorý disponuje po obvode 2.5D zahnutím. V útrobách dáva všetkým komponentom inštrukcie procesor Snapdragon 430 podporovaný 2 GB RAM pamäťou a 16 GB interným úložiskom s možnosťou rozšírenia. Ak by si náhodou aj pochyboval o výkone smartfónu, vedz, že žiadna z moderných hier či aplikácii mu nebude robiť problém.

xiaomi-redmi-4-top-akcia-gearbest-6zdroj fotografie: Techmiao

xiaomi-redmi-4-top-akcia-gearbest-4
zdroj fotografie: Techmiao 

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 len za 119 €
2 GB RAM / 16 GB ROM

Avšak zďaleka najdokonalejšie to vychádza, keď si prečítaš až o 4000 mAh batérii, ktorá to pri tomto úspornom procesore a šetrnom displeji dokáže „potiahnuť“ aj niekoľko dní počas náročnej prevádzky. Android 6.0 Marshmallow s populárnou nadstavbou MIUI 8 to spolu dokonale kombinújú pri poskytovaní perfektného zážitku z používania. 13 MPx hlavný spolu s 5 MPx sekundárnym fotoaparátom prinášajú decentné fotografické schopnosti, s ktorými vieš pri správnom nastavení a so štipkou fantázie vytvoriť vcelku unikátne snímky.

xiaomi-redmi-4-top-akcia-gearbest-3zdroj fotografie: Mobile.it168

DualSIM funkcionalita sa berie už ako samozrejmosť, no určite by sa mnohým zišla konečne plná podpora LTE frekvencií, kedže stále chýba u nás najpoužívanejšia 800 MHz frekvencia. Ak to však pre teba nerobí problém, si na správnej ceste nájsť jeden z najlepších smartfónov. A ak sa už dostal až k tejto vete, určite sa bude zaujímať, že tento kus veľmi vydareného zariadenia stojí len fantastických 119 €! Vo vzduchu ale stále visí zastavenie colnicou, ktoré cenu navýši o stále prijateľných 24 €. TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com by mohol celú situáciu trochu zjednodušiť.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 Pro za 145 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

xiaomi-redmi-4-top-akcia-gearbest-1
zdroj fotografie: Mobile.it168 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
21%
Páči sa mi to
37%
Chcem to
21%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
5%
Neznášam to
11%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • Martin Jirman

    Každý z nich teraz stojí cez 160€…akože stále dobrá cena, no asi idem neskoro