Xiaomi predstaví nové zariadenie už 16. júla, bude to MiTV 3?

Xiaomi Mi TV 3 bola nedávno spomínaná priamo v informáciách, ktoré zverejnil samotný výrobca. Po posledných únikoch sa ale o pripravovaní práve tohto zariadenia začalo pochybovať, keďže sa na fotografiách objavil prístroj, ktorý má z profilu hrúbku neuveriteľných 5 mm.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zverejnený obrázok nám ale okrem dátumu (16. júl) a písmen „PK“ veľa neprezradil. Ani samotný viceprezident, Liu De, ktorý sa na sociálnej sieti Weibo k novému zariadeniu vyjadril, nám v našich dohadoch veľmi nepomohol. Napísal však, že pripravujú niečo „krásne“ a „high-tech“. Čo sa týka samotných písmen P a K, môže ísť o kódové označenie zariadenia, ktoré spoločnosť používa namiesto jeho reálneho mena.

Aktuálne unikli z MyDrivers ďalšie obrázky, na ktorých môžeme vidieť zariadenie s rovnako tenkým profilom, no poskytujú nám aj pohľad na prednú stranu, kde sa dá identifikovať displej. Vďaka tomuto obrázku sa dá predpokladať, že pre nás Xiaomi chystá super-tenký Mi TV 3, ktorý bude odhalený už tento týždeň! Možno sa nejedná až o tak obrovské prekvapenie, nakoľko sa práve toto zariadenie očakávalo, no sme radi, že nám Xiaomi takouto cestou naznačilo, na čo sa môžeme tešiť.

16. júl je tu čoskoro a tak nám neostáva nič iné, než počkať. Už teraz však môžeme povedať, že vďaka Xiaomi môže byť vaša budúca televízia tenšia, ľahšia a zážitok z jej sledovania bude intenzívnejší, než kedykoľvek predtým.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.