Xiaomi spustí beta verziu svojho obchodu pre Ameriku a Európu už 18. mája

Prostredníctvom beta verzie online obchodu s príslušenstvom spoločnosti Xiaomi, sa začnú 18. mája predávať a rozosielať produkty z Číny do Anglicka, Ameriky, Francúzska a Nemecka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Už začiatkom tohto roka plánovala spoločnosť expandovať s príslušenstvom na trhy mimo ich domácu Čínu. Zdá sa, že Xiaomi svoje sľuby plní a tak spustia online predaj, ktorý však zatiaľ pobeží len ako „beta“, čo znamená, že celá prevádzka pobeží len 2 dni a všetko vypukne už 18. mája.

home-capacity-product

Zatiaľ bude dostupných len niekoľko konkrétnych kúskov z celej škály príslušenstva, ktoré spoločnosť vyrába. Bude možné zakúpiť si napríklad Xiaomi Mi Band za 12 €, náhlavné Mi slúchadlá za 70 € a populárne 5000 mAh a 10400 mAh powerbanky.

Xiaomi PowerBank 10400 mAh môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

bg-11-01bg-11-02

Všetci, ktorí by si chceli počas týchto dvoch dní niečo zakúpiť, musia mať vytvorený Xiaomi účet (pokiaľ už máte vytvorený čínsky účet, bude fungovať aj ten) a musia brať na vedomie skutočnosť, že sa kvôli čínskemu pôvodu produktov môžu k predajnej cene prirátať napríklad colné poplatky. Dobrou správou však je, že všetky tieto poplatky za vás vypočíta priamo e-shop a celkovú sumu uvidíte ešte pred potvrdením objednávky. Malo by to zabrániť prípadným nepríjemným prekvapeniam. Viac detailov sa dozviete na Mi.com.

Plánujete si zakúpiť niečo z nového e-shopu?

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.