Moderné TV boxy umožňujú premeniť aj obyčajné televízory na poriadne nadupané inteligentné zariadenia. S nimi je potom možné sledovať obsah v tej najvyššej kvalite a navyše ani nestoja príliš veľa. Takýto šikovný TV box má vo svojej ponuke taktiež čínske Xiaomi, ktoré používateľom pomocou neho umožňuje pozerať filmy napríklad v 4K. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Počas horúcich letných dní sa mnohí ľudia vyberú von užívať si teplo alebo sa schladiť k moru. Niektorí si zasa radi užijú svoje voľné chvíle pozeraním obľúbených filmov v televízii. Teraz však aj obyčajné televízor môže disponovať mnohými funkciami a možnosťami ako tvoj Android smartfón či tablet. S bezdrôtovým Wi-Fi pripojením sa tak používateľ dostane k širokej ponuke obsahu v najvyššej 4K kvalite. Xiaomi Mi TV Box nie je určený výhradne len na pozeranie filmov, ale tiež na prehrávanie hudby, prezeranie fotografií či webových stránok.

Všetky tieto možnosti sú k dispozícií vďaka operačnému systému Android TV 6.0. Ten na pripojenie k internetu využíva Wi-Fi v štandarde 802.11a/b/g/n/ac, no nechýba ani bezdrôtová technológia Bluetooth. Výkon zabezpečuje 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A53 a taktom 2 GHz. Filmy či videá v 4K kvalite pri 60 fps sú zobrazované prostredníctvom grafického akcelerátora Mali-450. K tomu všetkému sa pridáva aj operačná pamäť RAM o veľkosti 2 GB a slušných 8 GB interného úložiska.

Pocit ako v kinosále

Xiaomi Mi TV Box podporuje aj mnoho formátov videa, medzi ktorými nechýba ani prehrávanie HDR obsahu. Kvalitnú reprodukciu zvuku zabezpečujú štandardy DTS a Dolby Digital Plus, s ktorými sa bude majiteľ tohto boxu so správnymi reproduktormi cítiť doslova ako v kinosále. Predinštalovaný Obchod Play navyše umožňuje vybrať si spomedzi mnohých ponúkaných aplikácií pre televízory. To všetko ponúka Xiaomi Mi TV box v kvalitnej konštrukcii s oku lahodiacim dizajnom, ktorý dokonca vyhral ceny „Good Desing Award“ a „Reddot Design Award“.

V balení sa tiež nachádza šikovný ovládač. Pripojenie boxu k televízoru je nesmierne jednoduché. Stačí len zapojiť HDMI kábel do oboch zariadení, pripojiť sa k Wi-Fi a užívať si všetky možnosti, ktoré výrobca do svojho TV boxu vložil. Navyše je Xiaomi Mi TV box dostupný v medzinárodnej verzii s anglickým jazykom, ktorá je teraz v ponuke za skutočne jedinečnú cenu. S kupónom, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, klesne cenovka tohto gadgetu len na 57 €. Kupón tak poskytne zľavu skvelých 20 %.

Kúpiť Xiaomi Mi TV box za najnižších 57 €
Kupón vo FonTech Shope

Pri doručení sa môžeš vyhnúť aj colným poplatkom. Nezabudni využiť dopravu cez službu Registered Airmail a vďaka tomu ti budú prípadné vyrúbené poplatky preplatené. Určite sa ale ponáhľaj, pretože 15 dostupných kusov zmizne veľmi rýchlo.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]