Inteligentné televízie sú jedny z najžiadanejších produktov v portfóliu čínskeho giganta Xiaomi. Až doposiaľ bol však ich nákup, pre nás, Európanov, takmer nemožný. Známy predajca Gearbest ich však dokáže z Číny prepraviť až do Európy, kde má svoje sklady. Do jedného z nich sa teraz dostala aj Xiaomi Mi TV 4A.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Modelový rad cenovo dostupných Xiaomi Mi TV 4A smart televízorov nájdeme v ponuke známeho Gearbestu už dlhšie a stal sa jediným predajcom, ktorý smart TV od Xiaomi dokáže za prijateľný peniaz prepraviť domov k európskym zákazníkom. Jeden z modelov je však teraz k nám ešte bližšie.

Prvýkrát v histórii priamo v Európe

Predajcovi Gearbest sa totižto ako jedinému podarilo naskladniť Xiaomi Mi TV 4A aj do svojich európskych skladov. Konkrétne 43-palcový model s FullHD rozlíšením si môžeš aj ty objednať z blízkeho poľského skladu. A to nie za hocijakú cenu. FonTech Shop ti v spolupráci s Gearbestom prináša exkluzívny zľavový kupón, vďaka ktorému Mi TV 4A 43″ kúpiš za fantastických 334 €!

Kúpiť Xiaomi Mi TV 4A 43″ z poľského skladu za 334 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Cena tejto telky v poľskom sklade je dokonca ešte o takmer 20 € nižšia ako v čínskom sklade. Ešte lepšie na tom ale je, že expresné dodanie z EU skladu ťa nebude stáť ani cent navyše. Nová smart TV ti tak domov dorazí len za 2 až 4 pracovné dni.

Výbava na úrovni

Obsah zobrazuje vo Full HD rozlíšení a poskytuje 178° pozorovací uhol, obnovovaciu frekvenciu 60 Hz, skvelú sýtosť farieb a ovládanie gestami. K dispozícii je tiež ovládanie hlasom vďaka technológii Sogou ASR na rozoznanie reči s presnosťou až 97 %. Spoľahlivú funkčnosť zabezpečuje 4-jadrový procesor Amlogic T962 s frekvenciou 1.5 GHz spolu s 2 GB DDR4 RAM pamäťou. Úložisko ponúka 8 GB kapacitu a slúžiť môže ako skladovací priestor pre fotky, hudbu či videá.

Mi TV 4A nemá problém ani s hrami, ktoré si zahráš vďaka grafickému čipu Mali-450 MP5 s taktom 750 MHz. Samozrejmosťou je skvelý zvuk, ktorý obstarávajú dva 6W reproduktory a najnovšia technológia Dolby Sound s virtuálnym priestorovým zvukom, vylepšenými basmi, posilneným dialógom a automatickým nastavením hlasitosti. Samozrejmosťou je aj WiFi 802.11 a/b/g/n/ac či Bluetooth v4.2. Čo sa týka konektorov, Xiaomi Mi TV 4A obsahuje dva HDMI 2.0 konektory, dva USB 2.0 porty, Mi Port a Ethernet pre pripojenie sieťového kábla.

Pokročilý operačný systém

Xiaomi Mi TV 4A beží na špeciálne upravenej nadstavbe Androidu, ktorá ti ponúkne množstvo obsahu. Zároveň ti však uľahčí vyhľadávanie tvojich obľúbených filmov, čím ti ušetrí množstvo času a v niektorých prípadoch aj nervov. Ide o nadstavba MIUI TV s jednoduchým a praktickým dizajnom. Systém sa tiež vďaka umelej inteligencii postupne učí, ako zariadenie používaš, a tak bude ovládanie a komunikácia s ním časom prirodzenejšia.

Zobraziť celú galériu (6)
Youtube / Screenshot

Obsahuje aj rôzne aplikácie na sledovanie videa, počúvanie hudby, informácie o počasí a nechýbajú ani hry. Tiež je možné televízor prepojiť s viacerými zariadeniami naraz. Dokonca môžeš svoj smartfón použiť ako diaľkový ovládač. Systém je možné preložiť do angličtiny jednoduchým nainštalovaním TEJTO aplikácie.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]