Portfólio čínskeho Xiaomi obsahuje rozmanité druhy tých najrôznejších produktov, medzi ktoré nedávno pribudla 2. generácia robotického vysávača. Ten prichádza na svet, aby vyčistil podlahy od nečistôt ešte dokonalejšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi Roborock 2 dokáže okrem klasického vysávania po novom aj dlážku umyť, keďže obsahuje mop. Vďaka tomuto inteligentnému zariadeniu tak už nebudeš musieť dlážku ani umývať. Navyše, teraz ho kúpiš za špičkovú cenu priamo v Európe.

Cena, akú sme v Európe ešte nezažili

Druhá generácia robotického vysávač od Xiaomi sa už dlhšie dá zohnať aj cez európske sklady. Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, si môžeš technológiami prešpikovaný vysávač zakúpiť za absolútne najnižšiu cenu v Európe!

Kúpiť Xiaomi Mi Roborock 2 za 389 € priamo z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Doručenie vysávača prebehne expresne rýchlo z neďalekého poľského skladu (2 – 5 dní), takže sa nemusíš obávať ani ďalších prebytočných poplatkov. Jediné, čo zaplatíš, je poštovné, ktoré vychádza na veľmi prijateľných 6 €.

Vyššia sacia sila je zárukou čistého domova

Nenechaj si ujsť
Recenzia | S robotickým vysávačom Xiaomi Mi Roborock 2 úplne zabudneš na upratovanie

Zmeny sa dotkli aj dizajnovej stránky. Tá v sebe skrýva veľký potenciál vyššej sacej sily o hodnote až 2000 Pa, s ktorou dokáže vysávač na podlahe pohltiť akúkoľvek nečistotu. Pre porovnanie, predošlý model vysával silou 1800 Pa. Nejedná sa len o vysávanie pevných častíc, ale aj kvapalín, ktoré absorbuje špeciálny bionický rastlinný filter. Ten funguje podobne ako rastliny, keď prijímajú vodu zo zeme.

Vďaka tomuto prírodnému systému môže filter zachytávať vodu z podlahy 45 až 60 minút. Používateľ sa dokonca nemusí so skvelo konštruovanou nádržkou na vodu báť ani jej pretečenia. Po naplnení ju môže jednoducho vytiahnuť z „podvozku“ a vyprázdniť. Silná kefa vysávača a vákuový odsávací systém zasa hravo odstránia nielen prach, ale aj väčšie nečistoty, pričom im problém nerobia ani oceľové guličky.

Prekážok sa nezľakne

Xiaomi pri návrhu Mi Robot Vaccum 2 myslelo aj na vysávanie vlasov, ktoré v tejto novinke nespôsobia zaseknutie kefy či zastavenie vysávača. O to sa starajú špeciálne blokovacie kolieska pri zametacej kefe a protišmykovom koliesku. Vďaka jedinečnému dizajnu sa vlasy v prípade nutnosti samé navinú do drážok a nezastavia ani kefu, ani robotický vysávač. Spoločnosť Roborock zdokonalila aj systém identifikácie vysávaného povrchu. Pri prechode na koberec tak tento šikovný pomocník zvýši saciu silu na maximum, aby spomedzi tkaniny odstránil všetky nečistoty.

Rovnako skvelo sa dokáže Xiaomi Mi Robot Vacuum 2. generácie vysporiadať s prechodom medzi izbami. S vylepšeným pohonom ľahko prekoná prekážky vysoké aj 2 cm. Orientáciu po priestoroch domu či bytu zabezpečujú presné laserové snímače, ktoré z mnohých smerov tento robotický vysávač chránia pred nárazmi.

Xiaomi Mi Roborock 2

Nie je tak nutné sa báť, že sa tento nový upratovač zasekne pod pohovkou alebo spadne zo schodov. Samozrejmosťou je tiež ovládanie cez aplikáciu, kde môže majiteľ nielen sledovať pohyb vysávača, ale tiež naplánovať jeho trasu či ho dokonca privolať na určité miesto. Tento nový Xiaomi vysávač však rozoznáva aj hlasové príkazy.

Tichý a dlhý chod

Po dobre odvedenej práci stačí filter vysávača raz týždenne jednoducho opláchnuť vodou, pričom svoju úlohu spoľahlivo plní po dobu až 1 rok. Tichý chod zabezpečujú bavlnené tlmiace vložky, ktoré eliminujú veľkú časť hluku. Energiu 5200 mAh batérie si vysávač dopĺňa v prepracovanej nabíjačke s výstupným napätím 20 V.

Xiaomi Mi Roborock 2

K nej sa dokáže automaticky pripojiť a pred prípadným poškodením ho chráni ochrana proti prepätiu, ale aj skratu. Z pohotovostného režimu sa tak môže na príkaz používateľa kedykoľvek prebrať a bude schopný začať ihneď s vysávaním. Kombinácia skvelého dizajnu, silného sacieho výkonu, dostatku energie a všetkých vylepšení, na ktorých Xiaomi so spoločnosťou Roborock zapracovali, robí z tejto novinky perfektného nástupcu jeho predchodcu. Tieto fantastické inovácie si však pýtajú aj svoju daň, ktorá teraz prichádza v podobe vyššej ceny.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
52%
Chcem to
4%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
9%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]