Teraz čítate
Xiaomi Mi Notebook Air v najvýkonnejšej verzii by za takúto cenu chceli aj samotní Číňania


Čínske technologické výdobytky modernej doby, najmä smartfóny, akčné kamery a inteligentné hodinky, lákajú svojou nízkou cenou aj nás, Európanov. Väčšina najznámejších čínskych spoločností však svoje produkty za hranicami Ázie oficiálne nepredáva a pri nákupe sa tak v našom prípade spoliehame na čínskych predajcov, ktorí tieto cenovo perfektné gadgety dopravia aj k nám.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Samozrejme, žiadny predajca to nerobí zadarmo a na oficiálnu čínsku cenu si vždy nahodí aj niečo pre seba. Vo finále sú tak napríklad čínske gadgety pre nás o niekoľko desiatok eur drahšie ako pre domáceho obyvateľa Číny. Čo ak by sme ti ale povedali, že jedno z populárnych čínskych zariadení kúpiš lacnejšie ako Číňania na vlastnom trhu?

Xiaomi Mi Notebook Air

E-shop Gearbest opäť raz prišiel s ponukou, nad ktorou len neveriacky krútime hlavou. Populárny Xiaomi Mi Notebook Air v 13,3″ verzii si môžeš zakúpiť za doteraz najnižších 602 € so zľavovým kupónom Air13RS! Na domácom, čínskom trhu Xiaomi tento notebook predáva za 4999 juanov, čo je v prepočte 674 €. Predajcovi Gearbest tak my, Európania, zaplatíme až o 72 € menej ako Číňania na oficiálnej stránke spoločnosti Xiaomi.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Notebook Air: Prvý pokus vyšiel na jednotku

Xiaomi Mi Notebook Air

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 za 602 €
Zľavový kupón Air13RS

13,3″ verzia Xiaomi Mi Notebook Air ponúka slušný Intel Core i5-6200U procesor s taktom až 2,7 GHz, ktorému dopomáha 8 GB DDR4 RAM pamäť, 256 GB SSD disk a grafická karta NVIDIA GeForce 940MX s 1 GB pamäťou. Notebook sa môže pochváliť nádherným FullHD IPS displejom s perfektnými pozorovacími uhlami a sýtymi farbami. Všetko hardvér je zabalený do tenkej a ľahkej konštrukcie, ktorá svojím dizajnom mierne pripomína konkurenčné notebooky z Ameriky.

Xiaomi Mi Notebook Air

Pre dokonalý hudobný zážitok je k dispozícii Dolby Digital Premium Audio a duálne AKG reproduktory. Viac sa o prvom Xiaomi notebooku dočítaš v našej podrobnej recenzii. Perfektnou správou je, že okrem nízkej ceny máš dopravu kuriérom úplne zadarmo. K cene však treba prirátať DPH vo výške 120 €, keďže notebook bude určite stáť na colnici. Taktiež by si mal vedieť, že notebook je dodávaný len s čínskou verziou Windowsu, a tak je reinštalácia nutný základ.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
7%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
19%
Neznášam to
7%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
 • Mišo Futák

  Za doplatok mam mackbook nie daku sracku 😂

  • Adrian45

   Cize mas znacku a chybajuci vykon ;)

 • škoda, že sa to vobec neoplatí :(

 • Dejwid Dejwide Śpalek

  objednane + zlava na dalšie nakupi 16€ .