Teraz čítate
Toto sa nevidí často! Gearbest ponúka 13,3″ verziu Xiaomi Mi Notebook Air za nižšiu cenu ako Xiaomi v Číne

banner-mi-notebook-air-13
Čínske technologické výdobytky modernej doby, najmä smartfóny, akčné kamery a inteligentné hodinky, lákajú svojou nízkou cenou aj nás, Európanov. Väčšina najznámejších čínskych spoločností však svoje produkty za hranicami Ázie oficiálne nepredáva a pri nákupe sa tak v našom prípade spoliehame na čínskych predajcov, ktorí tieto cenovo perfektné gadgety dopravia aj k nám.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Samozrejme, žiadny predajca to nerobí zadarmo a na oficiálnu čínsku cenu si vždy nahodí aj niečo pre seba. Vo finále sú tak napríklad čínske smartfóny pre nás o niekoľko desiatok eur drahšie, ako pre domáceho obyvateľa Číny. Čo ak by sme ti ale povedali, že jedno z populárnych čínskych zariadení kúpiš lacnejšie ako Číňania na vlastnom trhu? V e-shope Gearbest sa objavila nezvyčajná ponuka, ktorú len tak často nevidíme. Obchod spustil bleskový výpredaj na Xiaomi Mi Notebook Air v 13,3″ verzii, ktorý si môžeš zakúpiť za doteraz najnižších 670 € (zľavový kupón GB13LP)! Na domácom, čínskom trhu Xiaomi tento notebook predáva za 4949 juanov, čo je v prepočte 682 €. Zrejme prvýkrát v histórii si my, Európania, môžeme čisto čínsky produkt zakúpiť za nižšiu cenu ako domáci v Číne. Ak zvažuješ kúpu, poponáhľaj sa, pretože za akciovú cenu je už len 34 kusov, ktoré miznú rýchlo ako teplé rožky.

xiaomi-mi-notebook-air-recenzia-4

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 za 670 €
Zľavový kupón GB13LP

13,3″ verzia Xiaomi Mi Notebook Air ponúka slušný Intel Core i5-6200U procesor s taktom až 2,7 GHz, ktorému dopomáha 8 GB DDR4 RAM pamäť, 256 GB SSD disk a grafická karta NVIDIA GeForce 940MX s 1 GB pamäťou. Notebook sa môže pochváliť nádherným FullHD IPS displejom s perfektnými pozorovacími uhlami a sýtymi farbami. Všetko hardvér je zabalený do tenkej a ľahkej konštrukcie, ktorá svojím dizajnom mierne pripomína konkurenčné notebooky z Ameriky. Pre dokonalý hudobný zážitok je k dispozícii Dolby Digital Premium Audio a duálne AKG reproduktory. Viac sa o prvom Xiaomi notebooku dočítaš v našej podrobnej recenzii. Perfektnou správou je, že okrem nízkej ceny máš dopravu kuriérom úplne zadarmo. K cene však treba prirátať DPH vo výške 134 €, keďže notebook bude určite stáť na colnici. Taktiež by si mal vedieť, že notebook je dodávaný len s čínskou verziou Windowsu, a tak reinštalácia je nutný základ.

xiaomi-mi-notebook-air-recenzia-6

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
6%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
19%
Neznášam to
3%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • Mišo Futák

    Za doplatok mam mackbook nie daku sracku 😂

    • Adrian45

      Cize mas znacku a chybajuci vykon ;)