Xiaomi vypredalo nezverejnené množstvo Mi Note za pár minút

Xiaomi prekvapilo mnohých, keď predstavili jeden z najlepšie vybavených smartfónov súčastnosti, Mi Note Pro, ktorý je poháňaný Snapdragonom 810 a 4 GB RAM. Nesmieme však zabúdať na lacnejšieho a „horšie“ vybaveného brata – Xiaomi Mi Note.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Práve toto zariadenie sa totiž začalo dnes predávať v Číne a tak ako sa očakávalo, záujemcovia o tento smartfón vykúpili všetky doteraz dostupné kusy. Už na prvý pohľad je teda jasné, že cenová politika spoločnosti opäť zafungovala vynikajúco a nehrozí teda prebytok týchto zariadení na skladoch. Xiaomi síce oficiálne neodhalilo počet predaných kusov, no podľa portálu GizmoChina boli vypredané do troch minút. Záujemcovia o výkonnejšiu verziu Mi Note Pro si ešte budú musieť počkať, keďže na trh dorazí v priebehu prvého alebo možno dokonca až v druhom kvartáli 2015.

Xiaomi je jedným z mála priekopníkov na trhu, ktorým marketingová stratégia funguje tak úžasne. Je viac než isté, že tento rok bude veľmi zaujímavý, keďže ho spoločnosť začala s veľkým treskom v podobe nových vlajkových lodí a zrejme v prekvapovaní plánujú pokračovať. Koniec koncov, ešte stále sme nevideli nástupcu Xiaomi Mi 4.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.