Xiaomi Mi Note Pro a MiTV 3 prídu už koncom mesiaca!

V januári predstavila spoločnosť Xiaomi ich aktuálnu vlajkovú loď Mi Note, spolu s jej vylepšenou verziou – Mi Note Pro, ktorá ponúka 4GB RAM a na trh príde už čoskoro!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi Mi Note je naozaj úžasné zariadenie. Má elegantne zakrivené zadné sklo, tenké telo, zliatinový rám a úctyhodný výkon. Okrem chýbajúceho slotu pre SD karty, nie je na tomto zariadení nič, čo by sa vám mohlo nepáčiť. Momentálne predávaná verzia Mi Note má 3 GB RAM, poháňa ju Snapdragon 801 a disponuje 5,7″ FullHD displejom. Pre väčšinu používateľov ide o postačujúce špecifikácie, no ak chcete predsa len niečo viac, Mi Note Pro je pre vás ako stvorený.

mitv2

Xiaomi MiTV 2 so 4K obrazovkou


Xiaomi Mi Note Pro bol taktiež predstavený v januári, ale s 2K displejom, Snapdragonom 810 a 4 GB RAM. Doposiaľ však nie je k dispozícii, ale šíria sa zvesti, že by sa mohol začať predávať už 31. marca, teda počas osláv 5. výročia spoločnosti Xiaomi.

Xiaomi Mi Note najlacnejšie kúpiš v e-shope SmartZero.sk

Taktiež sa začalo hovoriť o novej MiTV 3 a vraj sa na oslavách spomínaného 5. výročia dočkáme aj predstavenia tabletu Xiaomi MiPad 2. Teraz otázka na vás, naši čitatelia. Čakáte na Xiaomi Mi Note Pro alebo vám postačuje štandardný Mi Note? Dajte nám vedieť!

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.