Takto vyzerá Xiaomi Mi Note na skutočných záberoch!

Teraz čítate
Takto vyzerá Xiaomi Mi Note na skutočných záberoch!

Oficiálne oznámenie vlajkovej lode resp. lodí od Xiaomi pre rok 2015 máme za sebou. Prvým je Mi Note – zariadenie, ktorého hardvér bude čoskoro zastaraný, ak sa naň budeme pozerať ako na vlajkovú loď. Tento model má však iné poslanie a to ponúknuť cenovo dostupnejšiu verziu svojho súrodenca (Mi Note Pro) a je teda skôr určený pre tých, ktorým striktne nezáleží na tom, aby ich zariadenie bolo na vrchole technologického rebríčka, ale zároveň vyžadujú vzhľadom pekný a rýchly smartfón.

Doteraz sme mali možnosť vidieť veľa renderov nových Xiaomi zariadení, s charakteristickými zaoblenými hranami a zakriveným chrbtom. Žiaden render ale neprekoná sériu reálnych fotografií, ktoré nám pomôžu vytvoriť si dokonalú predstavu o tom, ako zariadenie vyzerá. Čínska stránka MyDrivers zverejnila niekoľko „unboxing“ fotografií. Teda aspoň redaktori ich takto pomenovali, no toto označenie sa na nich nehodí. V skutočnosti sa ani na jednej fotke nezobrazuje otváranie balenia. To nám ale nevadí, keďže na fotkách môžeme vidieť samotný Mi Note.

Nádhera, čo poviete?

MiNote-U-1

Zdroj: PhoneArena.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.