Takto vyzerá Xiaomi Mi Note na skutočných záberoch!

Oficiálne oznámenie vlajkovej lode resp. lodí od Xiaomi pre rok 2015 máme za sebou. Prvým je Mi Note – zariadenie, ktorého hardvér bude čoskoro zastaraný, ak sa naň budeme pozerať ako na vlajkovú loď. Tento model má však iné poslanie a to ponúknuť cenovo dostupnejšiu verziu svojho súrodenca (Mi Note Pro) a je teda skôr určený pre tých, ktorým striktne nezáleží na tom, aby ich zariadenie bolo na vrchole technologického rebríčka, ale zároveň vyžadujú vzhľadom pekný a rýchly smartfón.

Doteraz sme mali možnosť vidieť veľa renderov nových Xiaomi zariadení, s charakteristickými zaoblenými hranami a zakriveným chrbtom. Žiaden render ale neprekoná sériu reálnych fotografií, ktoré nám pomôžu vytvoriť si dokonalú predstavu o tom, ako zariadenie vyzerá. Čínska stránka MyDrivers zverejnila niekoľko „unboxing“ fotografií. Teda aspoň redaktori ich takto pomenovali, no toto označenie sa na nich nehodí. V skutočnosti sa ani na jednej fotke nezobrazuje otváranie balenia. To nám ale nevadí, keďže na fotkách môžeme vidieť samotný Mi Note.

Nádhera, čo poviete?

MiNote-U-1

Zdroj: PhoneArena.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.