Ak si si na Vianoce povedal, že si nový smartfón dopraješ až trocha neskôr, keď predajcovia nasadia masívne zľavy, urobil si dobre. FonTech Shop má pre teba exkluzívnu cenu na nádhernú modrú verziu Xiaomi Mi Note 3, ktorý toľkoto málo ešte nestál!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jedinečná modrá farba za najnižšiu cenu v histórii

V húfe exkluzívnych zliav nášho FonTech Shopu teraz nájdeš aj Xiaomi Mi Note 3 v nádhernej modrej farbe. Čo by to bolo za zľavu, ktorá by nespustila cenu na historicky najnižšiu sumu? Modrý Mi Note 3 si vďaka nášmu kupónu môžeš zakúpiť za parádnych 283 €. Ak máš záujem, nemal by si váhať, pretože ponuka platí len pre troch najrýchlejších.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 3 v jedinečnej modrej farbe za 283 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Veľkým ťahákom tejto zľavy je aj nová služba predajcu Gearbest, ktorá zahŕňa preplatenie prípadných colných poplatkov. Stačí zvoliť jednu z možností dodania Registered Airmail a po zaplatení poplatkov poslať doklady na centrum podpory predajcu.

Xiaomi Mi Note 3

Jeden z najlepších fotoaparátov a parádny hardvér

Okrem toho, že Mi Note 3 v modrej farbe vyzerá neskutočne dobre, tento smartfón disponuje aj jedným z najlepších fotoaparátov na trhu. A to sa do testu fotoaparátov zapojili práve zariadenia ako iPhone 8, Google Pixel či HTC U11. Testovanie mala na starosti známa spoločnosť DxOMark a tá rozhodla, že Mi Note 3 zhotovuje lepšie fotografie ako vyššie spomínané zariadenia. To sa Note „trojke“ darí vďaka duálnemu 12 MPx fotoaparátu so 4-osovou optickou stabilizáciou a dvojnásobným optickým zoomom.

Okrem klenotu v podobe najlepšieho fotoaparátu na trhu ti Mi Note 3 ponúka aj 5.5″ FullHD displej, Snapdragon 660, 6 GB operačnú pamäť a 64 GB interné úložisko. 3500 mAh batériu nabiješ pomocou rýchleho USB-C. Toto úžasné zariadenie ti ponúka aj iné vymoženosti, ako napríklad odomykanie pomocou tváre. Zariadenie inej značky s takýmto hardvérom by si v podobnej cenovke hľadal márne.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
14%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.
 • Roberto

  Drahé a bez B20….

  • Robo

   Radšej lacnú S7 či S8 EU distribuci. Tam je aspoň nádej na 2r. záruku overený foťák aj v tmoši

   • Roberto

    Tak to zasa nie😊

 • Marek Jeneš

  Škoda, že nemá LTE na 800MHz

 • Robo

  Clo sa preplatí . Veď clo sa neplatí. Nech preplatia DPH.