Aj keď to po predstavení až tak dobre nevyzeralo, Xiaomi Mi Note 3 sa časom stal naozaj obľúbeným smartfónom a opäť dokázal, že Xiaomi to so smartfónmi naozaj vie. Tento kúsok z vyššej triedy ponúka neuveriteľnú kvalitu za famóznu cenovku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

128 GB verzia za najnižšiu cenu doteraz

V húfe špeciálnych zliav ti v spolupráci s e-shopom Lightinthebox prinášame neuveriteľnú cenu Xiaomi Mi Note 3 v najvyššej verzii. Čo by to bolo za zľavu, ktorá by nespustila cenu na historicky najnižšiu sumu? Mi Note 3 vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB pamäťou teraz kúpiš za parádnych 267 €. Ak máš záujem, nemal by si váhať, pretože akcia je časovo limitovaná a skončí už o pár dní.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 3 so 128 GB pamäťou za 267 € bez DPH
Bezpečný nákup cez FonTech

Smartfón je predávaný v medzinárodnej verzii so všetkými jazykmi a nechýba tak slovenčina ani čeština. Veľkým ťahákom tejto zľavy je aj možnosť poistenia voči ďalším poplatkom, ktoré stojí prijateľných 7 €. Samotná doprava je potom úplne zadarmo. Vďaka poisteniu tak máš istotu, že ak aj zaplatíš colné poplatky, predajca ti ich následne kompletne preplatí.

Mi Note 3

Nenechaj si ujsť
Recenzia | 260-eurový Xiaomi Mi Note 3 je tak skvelý, že sa môže rovnať vlajkovým lodiam
Jeden z najlepších fotoaparátov a parádny hardvér

Okrem toho, že Mi Note 3 v modrej farbe vyzerá neskutočne dobre, tento smartfón disponuje aj jedným z najlepších fotoaparátov na trhu. A to sa do testu fotoaparátov zapojili práve zariadenia ako iPhone 8, Google Pixel či HTC U11. Testovanie mala na starosti známa spoločnosť DxOMark a tá rozhodla, že Mi Note 3 zhotovuje lepšie fotografie ako vyššie spomínané zariadenia. To sa Note „trojke“ darí vďaka duálnemu 12 MPx fotoaparátu so 4-osovou optickou stabilizáciou a dvojnásobným optickým zoomom.

Okrem klenotu v podobe najlepšieho fotoaparátu na trhu ti Mi Note 3 ponúka aj 5.5″ FullHD displej, Snapdragon 660, 6 GB operačnú pamäť a 64 GB interné úložisko. 3500 mAh batériu nabiješ pomocou rýchleho USB-C. Toto úžasné zariadenie ti ponúka aj iné vymoženosti, ako napríklad odomykanie pomocou tváre. Zariadenie inej značky s takýmto hardvérom by si v podobnej cenovke hľadal márne.

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail redakcia(at)fontech.sk alebo Facebookovú stránku s číslom objednávky.

Výber dopravy a poistenia prebieha v druhom kroku v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
16%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
16%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.