Nie je to tak dávno, čo Xiaomi predstavilo svojho bezrámikového pokračovateľa Xiaomi Mi MIX 2S. Oproti predchodcovi po prvýkrát priniesol bezdrôtové nabíjanie, duálny fotoaparát, ktorý patrí do svetovej TOP 10 a ešte vyšší výkon. Teraz ho kúpiš za limitovanú cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prémiový smartfón za zlomok ceny konkurencie

Mi MIX 2S je v súčasnej ponuke naozaj ťažko odolateľným kúskom. Smartfón si totiž teraz môžeš v konfigurácii so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom v jedinečnej bielej verzii kúpiť za doposiaľ najnižších 335 €. Na dosiahnutie takejto ceny využi limitovaný zľavový kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope. V súčasnej ponuke je pritom globálna verzia, ktorá prináša plnú podporu LTE sietí, a to aj s pásmom 800 MHz. Nechýba ani kompletná jazyková podpora a v telefóne tak hneď po vybalení nájdeš slovenský aj český jazyk.

Kúpiť biely Xiaomi Mi MIX 2S 128 GB za 359 €
Bezpečný nákup a kúpon cez FonTech Shope

Po zvolení spôsobu doručenia HKEU Priority Line, ktorý je úplne zadarmo, ti balík dorazí bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Colné konanie aj poplatky rieši za teba priamo predajca. Službu už máme otestovanú „na vlastnej koži“ a funguje naozaj spoľahlivo.

Jeden z najlepších od Xiaomi

Obrazovka prichádza s veľkosťou 5,99″, rozlíšením 1080 x 2160 pixelov a je vyrobená technológiou LCD. Ponúkne pomer strán 18:9 a nenachádza sa tu žiadny výrez podobný iPhone X. Novinkou v displeji je HDR režim, ktorý poskytuje ešte krajšie farby pri sledovaní filmov alebo prezeraní fotografií. Konštrukcia pozostáva na bokoch z kovu a vzadu z keramiky. Na zadnej strane nájdeme aj snímač odtlačkov prstov s nezmenenou pozíciou, a tiež ešte jednu veľkú novinku v sérii Mi MIX – duálny fotoaparát.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX 2S priniesol fotoaparáty, v ktoré sme dúfali. Zopakovanej chybe však nerozumieme

Hlavný širokouhlý senzor fotoaparátu Sony IMX363 ponúkne rozlíšenie 12 MPx a clonu f/1.8. Druhý telefoto snímač disponuje rovnakým rozlíšení, clonou f/2.4 a zaisťuje 2-násobný bezstratový zoom. Dostupný je aj režim Portrét s bokeh efektom – rozmazaným pozadím a 4-osová optická stabilizácia obrazu.

Nechýba ani DualPixel autofocus pre oveľa rýchlejšie a presnejšie zaostrovanie aj v horších svetelných podmienkach a umelá inteligencia pre vylepšovanie fotiek. Xiaomi sľubuje skvelý fotografický výkon a a veľkú nádej dodáva používateľom aj výsledok testu špecializovaného portálu DxOMark.

Vnútornej výbave Xiaomi MI MIX 2S šéfuje nový procesor Snapdragon 845 a v ponúkaných modeloch 6 GB operačnej pamäte. Vnútorné úložisko disponuje kapacitou 64 GB / 128 GB. Celý „kolos“ napája 3400 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Nabíjanie prebieha cez reverzibilný USB Type-C konektor, ktorý zároveň slúži aj ako výstup pre zvuk. 3,5 mm jack, bohužiaľ, opäť chýba. Globálna verzia však našťastie prináša plnú podporu LTE sietí, a to aj pásma 800 MHz.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
16%
Páči sa mi to
49%
Chcem to
14%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
4%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]