Xiaomi v minulosti spustilo s predstavením smartfónu Mi MIX malú senzáciu a nie je tomu tak dávno, čo sme sa dočkali vylepšeného nástupcu v podobe Mi MIX 2. Ten sa teraz do naloženej akcie vďaka kupónu v našom FonTech Shope.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V Číne je ešte o 48 € drahší

Xiaomi Mi MIX 2 ponúka unikátny bezrámikový dizajn a taktiež nekompromisný výkon. Ďalšou veľkou prednosťou tohto smartfónu je však aj perfektne nasadená cena. Vďaka kupónu v našom FonTech Shope kúpiš revolučný Mi MIX 2 v konfigurácii so 6 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom za neskutočných 373 €. Ide o oficiálnu globálnu verziu s kompletnou podporou LTE sietí.

Kúpiť Xiaomi Mi MIX 2 s plným LTE za 373 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Treba sa však poponáhlať, pretože v tejto akcii sú dostupné len 4 kusy pre zákazníkov z Česka aj Slovenska. O exkluzívnosti tejto ceny svedčí aj fakt, že v domovskej Číne sa Xiaomi Mi MIX 2 predáva za oficiálnych 3299 juanov, čo je v prepočte 421 €. Oproti čínskej cene je tá „naša“ až o 48 € nižšia, čo určite nie je zanedbateľný rozdiel. Obrovskou výhodou je aj doprava cez známy EU Express, ktorá ti zaručí, že nebudeš doplácať žiadne poplatky navyše.

Skvele vybavený smartfón

Xiaomi Mi MIX 2 ponúka skvelú výbavu, v ktorej nechýba takmer bezrýmikový 5,99″ displej s rozlíšením 2160 x 1080 a pomerom strán 18:9. Napriek veľkej uhlopriečke skvele sadne do rúk, a to vďaka precíznemu bezrámikovému dizajnu. Okrem toho smartfón ďalej disponuje napríklad 12 MPx fotoaparátom so 4-osovou stabilizáciou obrazu, ktorý na zadnej strane dopĺňa snímač odtlačkov prstov. Nechýba ani skvele optimalizovaná nadstavba MIUI 9 nad Androidom 7.0 Nougat.

Xiaomi Mi MIX 2

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX 2 je majstrovským kúskom od Xiaomi, ktorému chýba tak málo k úplnej dokonalosti

Srdcom zariadenia je výkonný procesor Snapdragon 835 s inovatívnym 10 nm výrobným procesom. Okrem spomínanej konfigurácii 6 GB RAM a 64 GB ROM budú v predaji aj verzie so 128 GB a 256 GB vnútornou pamäťou. Nechýba ani podpora 43 svetových LTE frekvencií a DualSIM funkcionalita, vďaka čomu je teda novinka z dielne Xiaomi plne využiteľná aj na Slovensku.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
60%
Páči sa mi to
4%
Chcem to
4%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
24%
Neznášam to
8%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]