Len dva dni dozadu, 25. mája, čínske Xiaomi oficiálne predstavilo nástupcu svojho najväčšieho smartfónu v portfóliu, Xiaomi Mi Max 2. Tento priniesol niekoľko upgradov na tých najdôležitejších miestach. Ak si už na novinku brúsiš zuby, vieme, kde a za koľko si ho môžeš predobjednať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nepochybne najväčším lákadlom najnovšieho Xiaomi Mi Max 2 je obrovská 5300 mAh batéria, ktorá aj napriek veľkému 6,4″ displeju dokáže smartfón udržať pri živote 2 a viac dní. Ak si jeden z používateľov, ktorí preferujú nadštandardne veľké displeje a Mi Max 2 ťa zaujal, práve teraz si ho môžeš predobjednať za necelých 264 € v e-shope Geekbuying.com. Ide o cenu verzie so 64 GB vnútornou pamäťou. Počítať by si mal aj s možnými dodatočnými poplatkami.

xiaomi mi max 2zdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať Xiaomi Mi Max 2 za 264 €

Konštrukcia Xiaomi Mi Max 2 je vyrobená z kvalitného kovu, pričom jej hrúbka je aj napriek tak obrovskej batérii len 7,76 mm. Prednú stranu tvorí masívny 6,44-palcový displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa udomácnili tri kapacitné tlačidlá. Výkon Mi Max 2 obstaráva Snapdragon 625 procesor spolu so 4 GB RAM pamäťou. Vnútorná pamäť v tomto prípade ponúkne spomínaných 64 GB.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Nový Xiaomi Mi Max 2 má tak veľkú batériu, že môže fungovať aj ako power banka pre iný smartfón. Cene opäť ťažko odolať

Zmeny sa diali aj na zadnej strane, konkrétne vo fotoaparáte. Xiaomi do svojho nového obra osadilo 12 MPx Sony IMX386 snímač s clonou f/2.2, čo je rovnaký snímač ako bol použitý v Xiaomi Mi6. Selfie fotky vytvorí 5 MPx predným fotoaparátom. Masívna 5300 mAh batéria, USB Type-C konektor, DualSIM s čiastočnou podporou európskych LTE sietí, ale aj najnovší Android 7.1, to je ďalšia výbava Mi Max 2.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
67%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]