TV box od Xiaomi je veľmi populárnym zariadením aj u nás. V priebehu októbra pritom toto zariadenie od čínskeho výrobcu dostalo navyše zaujímavý update. Vďaka špeciálnemu kupónu môžeš teraz najnovší Mi Box S získať v lákavej zľave.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi Box S je jeden z mála Android TV boxov, na ktorom beží Android TV, a nie prispôsobená verzia Androidu pre mobilné telefóny. Navyše táto horúca novinka prináša vynovené prostredie založené na Android 8.1 Oreo a má aj dostať aktualizáciu založenú na Android 9.0 Pie. Mi Box S je špeciálnou medzinárodnou verziou TV boxu od Xiaomi, vďaka čomu si používateľský systém vychutnáš v slovenskom či českom jazyku.

Xiaomi Mi Box S

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je vynovený dizajn samotnej krabičky. Elegantný, moderný a minimalistický. Mi Box S je tiež vybavený novým diaľkovým ovládačom, ktorý má tlačidlo zapnutia tentoraz uprostred, no stále v hornej časti. Hneď pod ním nájdete tlačidlo mikrofónu Google Asistent. K dispozícii je tiež gombík vyhradený pre Netflix, gombík Live TV a tlačidlo aplikácií. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je lepší aj dosah signálu.

Xiaomi Mi Box S

Mi Box S bol predstavený na konferencii Google a obsahuje niekoľko pokročilých funkcií, vrátane Google Asistenta či Chromecast. Čo sa špecifikácií týka, Mi Box S podporuje 4K HDR pri 60 fps, ako aj Dolby DTS audio. Vylepšená verzia je dodávaná so štvorjadrovým procesorom s viacjadrovým GPU, 2 GB RAM, 8 GB pamäťou, rozhraním Bluetooth 4.2, jedným portom HDMI 2.0A, jedným audio výstupom, portom USB 2.0 a napájacím rozhraním.

Kúpiť nový Xiaomi Mi Box S so slovenským aj českým jazykom za 53 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Ide teda o skvelú možnosť získať do svojej obývačke užitočného „parťáka“ pre sledovanie filmov či seriálov vo vysokom rozlíšení. Vďaka zľavnenej cene vyjde nový Mi Box S len na 53 €. Pri doprave nezabudni zvoliť možnosť EU Priority Line, ktorá ti zabezpečí doručenie tovaru bez ďalších poplatkov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
20%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]