Jedno z najočakávanejších zariadení počas štvrtkovej prezentácie Xiaomi bol jednoznačne fitness náramok Mi Band 3. Tento gadget od čínskeho výrobcu si vďaka predchádzajúcim generáciám zariadenia vyslúžil veľkú pozornosť a jeho cena v predpredaji teraz zažila masívny pokles.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Konečne pod 30 €

Na smart náramok Xiaomi Mi Band 3 čakalo milióny ľudí po celom svete. Obľúbený smart doplnok je známy množstvom funkcií a teraz ho kúpiš o poriadny kus lacnejšie. Len krátko po prvej zľave jeho cena v predpredaji klesla na famóznych 29 €. Nový best-seller na trhu so smart hodinkami si môžeš v doteraz najnižšej cene zakúpiť priamo cez náš FonTech Shop.

Kúpiť vodeodolný Xiaomi Mi Band 3 s OLED displejom za 29 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Niekoľko vylepšení

Xiaomi Mi Band 3 prináša niekoľko vylepšení oproti predchádzajúcej generácii náramku. Zvýšila sa veľkosť displeja z pôvodných 0,46″ až na 0,78″. Tento krok je veľmi vítaný, nakoľko na takmer rovnakej ploche bude zobrazených oveľa viac informácií. Panel si zachoval typ OLED a vďaka čiernobielemu zobrazeniu bude spotreba energie minimálna. Zároveň sa zlepšilo rozlíšenie displeja a jeho citlivosť.

Xiaomi Mi Band 3

Nezmenný je aj oválny tvar a nechýba ani tlačidlo na spodnej strane, ktoré slúži k ovládaniu. Z pohľadu funkcionality si náramok naďalej zachováva to, pre čo bol vytvorený, a to trackovanie aktivít. Dostupné sú tak všetky funkcie ako monitoring spánku, meranie počtu krokov či tepu a prostredníctvom aplikácie aj množstvo iných športov. Nechýba ani upozorňovanie na prichádzajúce notifikácie či volania. Tie môžeš po novom stlmiť jednoduchým stlačením tlačidla.

Veľkým plus je aj možnosť prečítať prichádzajúce správy priamo na displeji náramku. Náramok je vytvorený z rovnakého materiálu ako v prípade Xiaomi Mi Band 2 a je vymeniteľný. Nechýba tiež vodeodolnosť s označením 5ATM, vďaka čomu môžeš s náramkom tiež plávať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
41%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
20%
Mám to
2%
Nepáči sa mi to
2%
Neznášam to
12%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]