Dnes takmer každý výrobca Androidu ponúka vlastnú nadstavbu, ktorá je viac či menej obľúbená u používateľov. Aj keď veľa z nich preferuje čistý Android, takýchto zariadení je na trhu ako šafranu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Napriek tomu, že spoločnosť Xiaomi má takisto vlastnú, používateľmi veľmi obľúbenú nadstavbu, ponúka aj alternatívu v podobe smartfónov z radu Xiaomi Mi A. Tie prichádzajú so slušnými špecifikáciami, čistým Androidom a, samozrejme, prijateľnou cenovkou.

Nový najlepší smartfón do 200 € od Xiaomi

Už prvý model A1 bol úspešným a druhá generácia má k tomu ešte viac našliapnuté. V každom aspekte totiž došlo k zlepšeniu, no cena ostala na rovnako nízkej hladine. Globálnu verziu novinky Xiaomi Mi A2 so 4 GB RAM a 32 GB úložiskom môžeš mať už za 192 €. Tento kúsok tak vďaka najnižšej cene prekonáva aj doterajšieho kráľa strednej triedy, Redmi Note 5.

Kúpiť Xiaomi Mi A2 v globálnej verzii za doposiaľ najnižších 192 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Cena platí po zadaní exkluzívneho kupónu, ktorý sme vybavili pre našich fanúšikov a nájdeš ho vo FonTech Shope. Smartfón je dostupný v obchode Lightinthebox, kde je po novom zavedená doprava Expedited Postal, ktorá je úplne zadarmo a zaručí, že ti balík príde bezpečne domov a bez žiadnych ďalších poplatkov. S dopravou Expedited Postal máme reálne skúsenosti aj my a prečítať si ich môžeš v našom článku.

Výber dopravy a aplikovanie kupónu:

Kvalita za nízku cenu

Nová Mi A2-ka dostala 5,99″ FullHD+ či poriadne výkonný procesor Snapdragon 660 s 8 jadrami, ktoré pracujú na frekvencii 2,2 GHz. Uvedená verzia má 4 GB operačnú pamäť RAM a 32 GB vnútorné úložisko, ktoré sa nedá rozšíriť pomocou microSD kariet. Xiaomi Mi A2 prichádza s 12 MPx a 20 MPx snímačmi. Selfie fotoaparát dostane taktiež skvelých 20 MPx. Objektívom pritom nechýba ani podpora umelej inteligencie. Tá sa stará o čo najlepšie výsledky pri fotografovaní, kedy dokáže rozoznávať desiatky najrôznejších scén.

Xiaomi Mi A2

Dlhú výdrž smartfónu zabezpečuje 3010 mAh batéria. Akumulátor sa vďaka systému učí návykom používateľa, aby jeho kapacita vydržala napájať hardvér čo najdlhšie. V modeli Mi A2 však nájdeme aj čistý Android 8.1 Oreo, ktorý bude neskôr v tomto roku nahradený novo-predstaveným  Androidom „P“.

Xiaomi Mi A2

Taktiež poteší globálna podpora všetkých operátorov a 800 MHz LTE frekvencie, dual SIM či úsporné Bluetooth 5.0. Nechýba tiež rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0, pri ktorom ti stačí len zopár minút na to, aby si smartfón vydržal fungovať niekoľko hodín.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
22%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou