Najnovšia vlajková loď čínskeho Xiaomi, Xiaomi Mi 8, je na trhu už nejaký ten piatok a stáva sa jedným z najpredávanejších čínskych smartfónov súčasnosti. Nečudo, keď v 128 GB verzii sa predáva za takto neskutočnú cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnižšia cena Mi 8 pokračuje

Vlajková loď Xiaomi Mi 8 ponúka všetko to, čo by si od top modelu výrobcu očakával. Vysoký výkon, skvelý fotoaparát a množstvo ďalších vychytávok, ktoré smartfón o čosi odlišujú od konkurencie. Vďaka svojej nízkej cene je smartfón predajným trhákom a už sa podarilo predať vyše 1 milión kusov. Toto číslo neustále narastá a pomôcť mu môžeš aj ty. Za neskutočných 378 € totiž môžeš získať Xiaomi Mi 8 128 GB v čiernej farbe. Ide pritom o medzinárodnú verziu so slovenským aj českým jazykom, ktorá podporuje kompletné siete, vrátane 800 MHz LTE frekvencie.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 128 GB v obrovskej akcii len za 378 €
Dodanie bez colných poplatkov

Xiaomi Mi 8 tak kúpiš za najnižšiu cenu doteraz. Samozrejmosťou je aj doprava bez akýchkoľvek ďalších doplatkov cez Expedited Postal, ktorá je v tomto prípade úplne zadarmo. Naša posledná rada ale znie: ponáhľaj sa, nakoľko v akcii zostávajú posledné kusy.

Informácie k doprave Expedited Postal: Doručenie zásielok odoslaných v júli a auguste je kvôli sprísneným colným kontrolám oneskorené. Trvať môže približne 25 dní. Funkčnosť dopravy tým nie je nijak narušená a balíky budú stále doručované bez ďalších poplatkov.

Voľba dopravy a zadávanie kupónu:

Na toto všetko sa môžeš tešiť

Displej prichádza s uhlopriečkou 6,21″ a ide o Super AMOLED od Samsungu. Na hornej strane ho zdobí kontroverzný výrez v displeji, ktoré je však možné softvérovo skryť. Procesorom je známy Snapragon 845, ktorý je doplnený o 6 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte. Predný fotoaparát má rozlíšenie 20 MPx a je to vôbec prvým Androidom, ktorý prichádza s 3D rozpoznávaním tváre (pomocou infračervenej kamery a snímania až 4096 bodov na tvári).

Zadný fotoaparát je duálny s rozlíšením 12 MPx a kvalitou sa radí medzi najlepšie fotoaparáty na trhu. Primárny snímač má svetelnosť f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny má veľkosť pixelov 1 μm a svetelnosť f/2,4.  Ten dosiahol v hodnotené DxOmark výborné skóre 105 bodov.

Xiaomi Mi8 prichádza tiež s vylepšeným duálnym GPS modulom, ktorý ponúkne vysokú presnosť. Nový modul prináša odchýlku len 30 cm. Lepší signál a presnosť oceníš predovšetkým v zastavaných mestách, v budovách, prípadne na horách či v lese. Nechýba ani podpora VoLTE či Bluetooth 5.0. Batéria má kapacitu 3400 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4+. Konečne sme sa tiež dočkali kompletnej podpory LTE v Európe a to vďaka prítomnosti B20 pásma.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
11%
Mám to
1%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
8%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou