Keď sa spomenie spoločnosť Xiaomi, mnohí si hneď vybavia svet kvalitných a lacných smartfónov. Okrem nich má tento čínsky výrobca na konte aj desiatky skvelých doplnkov. Tento gadget alebo skrutkovač Xiaomi so sadou nástrojov pre rôzne skrutky rozhodne nesmie chýbať v garáži žiadneho kutila.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Okrem neho je v puzdre zahrnutých aj 24 rôznych nástavcov, ktoré spoľahlivo poslúžia pri skrutkovaní. Xiaomi uvádza jeho primárne využitie pri rozoberaní smartfónov alebo oprave inej elektroniky, no využiť sa dá, samozrejme, kdekoľvek.

zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Noviniek od Xiaomi nikdy nie je dosť. Prichádza s reproduktorom s umelou inteligenciou a čoskoro do predaja vypustí exkluzívnu verziu Xiaomi Mi6

Rozdelené sú do 4 priečinkov a žiadna z nich nemá v popise vlastností prívlastky ako mäkká alebo krehká. Samotné puzdro je vyrobené z prémiového hliníka a svojimi tvarmi skôr pripomína powerbanku od tohto známeho čínskeho výrobcu.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi skrutkovač 24v1 za 12 €

Skrutkovač Xiaomi Wiha je spolu s týmito nástavcami vyrobený z húževnatého materiálu s tvrdosťou HRC 60, ktorý je predurčený na každodenné používanie aj v náročných podmienkach. Výrobu tohto produktu si na svoje plecia znova zobrala dcérska spoločnosť Mijia. Tento doplnok pre šikovných majstrov je pre nás dostupný za skvelých 12 €.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách.