Elektrická kolobežka od čínskeho Xiaomi je na trhu už nejaký ten piatok, čo zvýhodňuje potenciálnych záujemcov, pretože jej cena postupne klesá. Na tento zaujímavý dopravný prostriedok sme teraz získali parádnu zľavu priamo z európskeho skladu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi kolobežka je ďalším produktom, ktorým čínsky gigant ohúril celý svet. Ponúka totižto nadupanú výbavu a schopnosti za cenu väčšiny high-end smartfónov. Čo však veľkú časť fanúšikov a záujemcov o elektrickú Xiaomi kolobežku odrádza, je dodanie z Číny, pri ktorom sa môžu vyskytnúť ďalšie colné poplatky. Aj tento problém je však už možné vyriešiť.

Ušetríš poriadny balík

Náš FonTech Shop v spolupráci s predajcom Lightinthebox však už niekoľkokrát preukázal svoju náklonnosť k zákazníkom a na stole je teraz ďalšia famózna ponuka. Po dlhej dobe sme sa dočkali parádnej zľavy na Xiaomi kolobežku, dokonca priamo z európskeho skladu!

Kúpiť Xiaomi kolobežku z EU skladu za 378 € z poľského skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kolobežka je aktuálne v predobjednávke a balíky budú odosielané 20. júna. Úžasnou výhodou je však expresné doručenie do 3 – 5 pracovných dní. Finálna cena po aplikovaní kupónu a so všetkými poplatkami je 378 €! Navyše ide o oficiálnu európsku verziu, ktorá má v balení originálnu európsku nabíjačku aj dvojicu náhradných pneumatík.

Skvelé špecifikácie

Konštrukcia kolobežky bola vyrobená z kvalitného hliníka a Xiaomi nezabudlo ani na prepracovaný dizajn. Vnútro hliníkovej konštrukcie je vyplnené 280 Wh batériou, ktorá poskytne dojazd 30 kilometrov. Stav batérie môžeš sledovať priamo na riadidlách, kde zostávajúcu kapacitu indikujú 4 LED diódy.

Elektromotor zabudovaný v kolobežke ponúka okamžitý výkon 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 Nm. Ten je následne prenášaný na 8,5-palcové kolesá. Súhrou týchto parametrov kolobežka dosiahne maximálnu rýchlosť 25 km/h. Samozrejmosťou je aj účinné brzdenie, ktoré v tomto prípade obstaráva dvojica kotúčových bŕzd s E-ABS systémom. Na dopravnom prostriedku od Xiaomi sa vďaka LED svetlám umiestneným vpredu a vzadu nestratíš ani v tme.

Keďže ide o smart zariadenie, nechýba možnosť prepojenia so smartfónom prostredníctvom Bluetooth. Následne je možné cez aplikáciu sledovať aktuálnu rýchlosť, ale aj presný stav batérie. Pri prenášaní, respektíve skladovaní je možné riadidlá efektívne sklopiť, čím sa ušetrí potrebný priestor. Hmotnosť kolobežky sa zastavila na hodnote 12,5 kg. Maximálna nosnosť je 100 kg.

Kupón aplikuješ v košíku nasledovne:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
48%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
7%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]