Elektrická kolobežka od čínskeho Xiaomi je na trhu už nejaký ten piatok, čo zvýhodňuje potenciálnych záujemcov, pretože jej cena postupne klesá. Na tento zaujímavý dopravný prostriedok sme teraz získali parádnu zľavu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi kolobežka je ďalším produktom, ktorým čínsky gigant ohúril celý svet. Ponúka totižto nadupanú výbavu a schopnosti za cenu väčšiny high-end smartfónov. Čo však veľkú časť fanúšikov a záujemcov o elektrickú Xiaomi kolobežku odrádza, je dodanie z Číny, pri ktorom sa môžu vyskytnúť ďalšie colné poplatky. Aj tento problém je však už možné vyriešiť.

Jedna z najnižších cien na trhu

Náš FonTech Shop v spolupráci s predajcom GearBest však už niekoľkokrát preukázal svoju náklonnosť k zákazníkom a na stole je teraz ďalšia famózna ponuka. Ak si Xiaomi kolobežku objednáš cez Europe Railway Priority Mail, nebudeš musieť platiť DPH. Doprava je dokonca úplne zadarmo!

Kúpiť čiernu Xiaomi kolobežku za 300 € (7672 kč) bez DPH
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Vo finále tak toto nadupané elektrické „vozítko“ kúpiš za 300 € (7672 kč) s kupónom, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope. Dodanie pritom zaberie 35-40 pracovných dní. Kupón platí len pre posledné 3 objednávky!

Zobraziť celú galériu (18)
Kristián Hrušovský / FonTech

Aj v krásnej bielej

Pri čiernej verzii však naša ponuka nekončí. K dispozícii totiž máme aj kolobežku v štýlovej bielej farbe. Tá zaistí, že v uliciach budeš ešte viac neprehliadnuteľný, pričom dokonca aj ušetríš. Vo FonTech Shope nájdeš zľavový kupón, ktorý ti tento kúsok umožní kúpiť za 291 € (7459 kč). Kolobežka disponuje presne rovnakými špecifikáciami ako čierna verzia, takže rozhodnutie už je len na tebe.

Kúpiť bielu Xiaomi kolobežku za 291 € (7459 kč) bez DPH
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Opäť nezabudni využiť dopravu cez Europe Railway Priority Mail, vďaka čomu nebudeš platiť žiadne ďalšie poplatky. Dostupných je len 6 kusov, takže sa poponáhľaj. Jednotlivé kusy budú miznúť veľmi rýchlo.

Skvelé špecifikácie

Konštrukcia kolobežky bola vyrobená z kvalitného hliníka a Xiaomi nezabudlo ani na prepracovaný dizajn. Vnútro hliníkovej konštrukcie je vyplnené 280 Wh batériou, ktorá poskytne dojazd 30 kilometrov. Stav batérie môžeš sledovať priamo na riadidlách, kde zostávajúcu kapacitu indikujú 4 LED diódy.

Elektromotor zabudovaný v kolobežke ponúka okamžitý výkon 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 Nm. Ten je následne prenášaný na 8,5-palcové kolesá. Súhrou týchto parametrov kolobežka dosiahne maximálnu rýchlosť 25 km/h. Samozrejmosťou je aj účinné brzdenie, ktoré v tomto prípade obstaráva dvojica kotúčových bŕzd s E-ABS systémom. Na dopravnom prostriedku od Xiaomi sa vďaka LED svetlám umiestneným vpredu a vzadu nestratíš ani v tme.

Keďže ide o smart zariadenie, nechýba možnosť prepojenia so smartfónom prostredníctvom Bluetooth. Následne je možné cez aplikáciu sledovať aktuálnu rýchlosť, ale aj presný stav batérie. Pri prenášaní, respektíve skladovaní je možné riadidlá efektívne sklopiť, čím sa ušetrí potrebný priestor. Hmotnosť kolobežky sa zastavila na hodnote 12,5 kg. Maximálna nosnosť je 100 kg.

Kupón aplikuješ v košíku nasledovne:


Ako dopravu odporúčame Europe Railway Priority Mail:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
48%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
6%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]