Dosluhuje ti tvoja stará rýchlovarná kanvica alebo potrebuješ jednu naviac? V tom prípade pre teba máme skvelú ponuku na kúpu jedinečného kúsku za skvelú cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jednu rýchlovarnú kanvicu totiž ponúka aj MIJIA, podznačka spoločnosti Xiaomi. Produkty tejto čínskej firmy sa vyznačujú predovšetkým minimalistickým dizajnom, kvalitou a prijateľnou cenou. Kanvica pritom vôbec nie je výnimkou. Vyrobená je z dobre vyzerajúceho bieleho plastu a nehrdzavejúcej ocele. Hodiť sa tak bude na akékoľvek miesto, či už v kuchyni, obývačke, alebo na konferenčnom stolíku. Veľkou výhodou je tiež otvor s priemerom až 130 mm, čo je perfektné pre čistenie kanvice.

Bezpečnosť nadovšetko

kanvica
zdroj fotografie: Xiaomi

Zaujme tiež až tromi ochranami, ktoré sa postarajú o absolútne bezpečnú prevádzku. Napájacia podložka len tak ľahko elektrickým prúdom neporaní, a to ani v prípade, keď sa dostane do kontaktu s vodou. Aj telo je navrhnuté tak, aby ani pri zohriatí vody na 100 ⁰C zbytočne nepálilo. Nechýba taktiež kvalitný termostat od výrobcu STRIX so životnosťou až 10 rokov.

Sprav si kávu alebo čaj inteligentne

Kapacita kanvice je 1.5 l a povedzme si aj niečo o jej inteligencii. Medzi produktmi značky MIJIA totiž nájdeme len ťažko taký, ktorý by nedisponoval Bluetooth alebo Wi-Fi pripojením.

kanvica
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť smart kanvicu od Xiaomi za 36,97 €
Kupón DSXMKT

Kanvica disponuje Bluetooth pripojením, ktoré je možné využiť na spárovanie so smartfónom a aplikáciou MiHome. Cez ňu si potom môžeš nastaviť konkrétnu teplotu pre prípravu kávy alebo čaju. Vriaca voda totiž nie je vhodná na všetky nápoje a v niektorých prípadoch je rozumnejšie nastaviť napríklad 80-90 ⁰C. Eshop TomTop ju má aktuálne v ponuke za bezchybných 36,97 €. Pre kúpu za takúto cenu je vyžadované prihlásenie a použitie kupónu DSXMKT. Doručenie až k tvojím dverám je, samozrejme, bezplatné.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
88%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.