Tvoje staré slúchadlá už doslúžili a obzeráš sa po náhrade? Možno to tak nevyzerá, ale pri výbere vhodnej značky ťa môže zaujať aj ponuka čínskych slúchadiel. Zlou voľbou by určite neboli napríklad ani Xiaomi slúchadlá.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Výrobca ich predstavil koncom minulého roka, čiže sa stále jedná o pomerne čerstvú novinku. Disponujú minimalistickým, jednoduchým, elegantným a najmä pohodlným dizajnom. Nazývajú sa Xiaomi Mi Headphones 2 a chcú nadviazať na úspechy predchodcu. Ich konštrukcia je prispôsobená na veľmi pohodlné nosenie a dobré tlmenie okolitého zvuku. Po stránke kvality zvuku na tom tiež nie sú zle. Ich impedancia totiž činí 32 ohmov a citlivosť 107 db.

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi slúchadlá za 34 €
Kupón XMHR

Odolný matný kábel má dostatočnú dĺžku 1.4 m a je na ňom umiestnený aj mikrofón. Odpovedanie na hovory, prepínanie skladieb a ovládanie hlasitosti prebieha jednoduchým dotykom po vonkajšej strane mušli. Zaujali ťa tieto slúchadlá? V e-shope GearBest si ich momentálne môžeš kúpiť už za 34 €. Pri objednávke ale nezabudni použiť kupón XMHR, ktorý zníži cenu na spomínanú čiastku. Druhým dôležitým upozornením je, že akciová ponuka končí už za deň, čiže nad touto výhodnou kúpou určite neodporúčame dlho rozmýšľať.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi opäť rozširuje portfólio slúchadiel. Najnovším kúskom je Mi Headphone 2

slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
25%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.