Vystupujúca kamera iPhonu 6 je terčom výsmechu Xiaomi

Ešte predtým, než bol v septembri minulého roka Apple iPhone 6 oficiálne predstavený, sa na internete objavili uniknuté fotografie zariadenia, pravdepodobne od zamestnanca Foxconnu. Vďaka týmto obrázkom sa šírili fámy ohľadom vystupujúcej zadnej kamery nového iPhonu, ktoré sa nakoniec ukázali ako pravdivé.

Apple iPhone 6 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vyčnievajúca 8MPx kamera je predmetom nového vtipného videa od spoločnosti Xiaomi, ktorá pred nedávnom oznámila zariadenie Xiaomi Mi Note s 13MPx fotoaparátom, ktorý ma optickú stabilizáciu a je zarovnaný s povrchom telefónu.

camera

Vo videu hrá prezident a spoluzakladateľ Xiaomi, Bin Lin, ktorý ukazuje, ako sa iPhone 6 po zásahu panvicou zázračne premení na Xiaomi Mi Note. Je samozrejmé,  že sa pri tomto videu nebudete od smiechu váľať po podlahe, ale video napriek tomu splnilo, čo sa od neho očakávalo a ľuďom sa vraj páči.

V každom prípade ide o zaujímavú reklamu na phablet Mi Note s 5,7″ displejom (1920×1080), Snapdragonom 801 a 3GB RAM. Nesmieme však zabudnúť na to, že Xiaomi predstavilo aj vylepšenú verziu svojho phabletu a to Mi Note Pro, ktorého 5,7″ displej má rozlíšenie 2560 x 1440, poháňa ho 64-bitový Snapdragon 810 a ponúka až 4 GB RAM.

                                                                                                                                        Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.