Doprava v husto obývaných mestách je neraz veľkým problémom, ktorý sa neustále stupňuje. Riešením, ako sa pohodlne presúvať z miesta na miesto, môže byť elektrická kolobežka Ninebot No.9 (alebo Kickscooter ES1) s perfektnou výbavou a za cenu, akú inde na Slovensku, ale ani vo svete nenájdeš.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Technologické výdobytky nám pomáhajú uľahčovať si každodenný život a práve na tento účel boli stvorené aj elektrické kolobežky, ktoré sú ideálnym prostriedkom na cestu do práce či školy. Nejeden obchodník si však za tieto stroje pýta hriešne sumy, ktoré záujemcov odrádzajú od kúpy. FonTech Shop teraz prináša jedinečnú akciu, v ktorej sa ocitla elektrická kolobežka Ninebot No.9, u nás známa ako Ninebot Kickscooter ES1, za poriadne nízku cenu.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot No.9 za 292 €

Elegán so skvelou výbavou

Hlavnou prednosťou tejto technológiami nadupanej krásky je nielen elegantný dizajn, ale tiež kvalitná konštrukcia z hliníkovej zliatiny s maximálnou nosnosťou až 100 kg. Tá zvládne aj náročnejšie mestské podmienky a rozhodne sa nepoddá prvému výtlku. Pohon kolobežky zabezpečuje elektromotor o výkone 500 W, ktorý dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 20 km/h.

O bezpečné a rýchle zastavenie už do 4 metrov sa zasa stará dvojica účinných bŕzd. Pre spoľahlivý dojazd do cieľa výrobca Ninebot No.9 vybavil lítium-iónovou batériou s kapacitou 5200 mAh. Tá zvládne na jedno nabitie prejsť 25 km. Pridaním ďalšieho doplnkového akumulátora si majiteľ môže jazdu predĺžiť o ďalších 20 „kilákov“, výsledný dojazd tak činí parádnych 45 km. Pridaním batérie navyše narastie aj maximálna rýchlosť, a to na 25 km/h.

Po vyšťavení sa energia batérie dobije už počas 3 hodín, po ktorých je kolobežka opäť pripravená brázdiť ulicami. Navyše si ju vďaka skladacej konštrukcii majiteľ môže zobrať so sebou kamkoľvek. Výbava riadidiel zahŕňa tiež svetlo s výkonom 1,5 W, ktoré trasu asfalt pri jazde v nočných hodinách, no nechýba ani informačný displej.

Nezľakne sa ani vody

Tým však Ninebot No.9 rozhodne nekončí. Majiteľ túto kolobežku môže pokojne vytiahnuť von aj za daždivého dňa, kedy sú jej útroby pred vodou chránené, čo garantuje certifikácia IP67 v okolí batérie a IP54 vo zvyšku konštrukcie. Výrobca k svojej elektrickej kolobežke navyše pribalil špeciálnu aplikáciu, s ktorou bude mať majiteľ prehľad o všetkých dôležitých informáciách. Čo viac si priať? Zrejme už len skvelú cenu, ktorá sa teraz vo FonTech Shope stáva realitou.

Jedinečná cena len vo FonTech Shope

Tento technologický skvost na kolesách je teraz v našom e-shope za sumu, o akej by sa ti ani nesnívalo. Cena je totiž len 292 €. Bonusom pri dodaní sú nulové dodatočné poplatky pri type dopravy Europe Railway, ktorú je potrebné vybrať pri nákupe.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot No.9 za 292 €

Treba však podotknúť, že Ninebot No.9 je dostupný aj v slovenských obchodoch, kde je ale v ponuke až za 559 €, a tak ide o naozaj neodolateľnú ponuku. Na Slovensku je táto kolobežka známa pod názvom Ninebot Kickscooter ES1. Prípadní záujemcovia sa musia poriadne poponáhľať, lebo v tejto cene je dostupných iba 5 kusov skvelej elektrickej kolobežky.

Kupón aplikuješ v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
14%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]