Vieme, ako bude vyzerať OxygenOS pre OnePlus One

Koncom minulého mesiaca sme vás informovali, že systém spoločnosti OnePlus, ktorý po súťaži o najlepší názov získal pomenovanie „OxygenOS“, bude verejnosti oficiálne predstavený 12. februára. Pre vlastný systém sa spoločnosť rozhodla po tom, ako Cyanogen v Indii uzavrel dohodu s Micromaxom, čím pre OnePlus začali právne problémy. Zákaz predaja CyanogenModom poháňaného OnePlus One bol v krajine zrušený už v decembri, kedy indický súd rozhodol, že zariadenia MicroMax patria do úplne inej kategórie (entry-level), než je kategória vlajkových lodí, kam sa radí zariadenie One. Problém napriek rozhodnutiu súdu však nezmizol kvôli tomu, že konečné rozhodnutie sa očakáva až tento mesiac.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dnes na internet uniklo niekoľko obrázkov z údajného OxygenOS, ktoré prezrádzajú zaujímavé informácie o vzhľade nového systému. Používateľské prostredie využíva moderný „flat“ dizajn, ikony aplikácií sú usporiadané do kategórií a informácie o počasí zobrazujú len teplotu. Určite bude však najlepšie počkať na oficiálne odhalenie pre prípad, že by tieto obrázky neboli z finálnej verzie systému.

OxygenOS celkovo pôsobí inak ako systém od Cyanogenu. Používatelia OnePlus One budú možno z nového systému šokovaní. Či už príjemne alebo nepríjemne, to posúďte sami.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.