[Video] Takto vyzerá výroba a testovanie Xiaomi Mi4c

banner-redmi-note2
Stále viac populárna spoločnosť Xiaomi predstavila pred niekoľkými týždňami model Mi4c – vlajkovú loď pre strednú triedu. Smartfón prekvapil veľmi dobrými špecifikáciami a zároveň skvelou cenou, ktorá sa pohybuje na úrovni 220 €. Práve tento pomer ceny a výkonu je dôvod, prečo je toto zariadenie momentálne jedným z najvyhľadávanejších smartfónov na internete. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aj napriek skutočnosti, že sa jedná o cenovo dostupné zariadenie, ktorého hlavnými prednosťami sú 5″ FullHD displej, Snapdragon 808, 2/ 3 GB RAM a 3080mAh batéria, sa výrobca dosť venoval aj samotnému výrobnému procesu a testovaniu. Xiaomi totiž zverejnilo v Číne video, na ktorom zobrazuje testovanie a výrobu Xiaomi Mi4c priamo v továrni. Za povšimnutie stojí hlavne samotné testovanie, kde je zariadenie vystavované rôznym nástrahám, ktoré ho budú čakať po opustení továrne. Preto je smartfón vystavený otrasom, škrabaniu a vode. Viac vo videu:

Xiaomi Mi4c najlacnejšie kúpite v e-shope iBuygou.com!

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.