Viac informácii o bezrámikovom smartfóne Serendipity S7

V jednom zo včerajších článkov ste sa mohli dočítať o takmer bezrámikovom smartfóne Serendipity S7. Zatiaľ čo čakáme na informácie, kedy sa bude dať zariadenie kúpiť aj mimo Číny, spoločnosť vypustila niekoľko nových podrobností ohľadom samotného zariadenia.

Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcom článku, výrobca zistil, že vyrobiť zariadenie s rámčekom ako má S7 nie je až také jednoduché a preto nebolo možné, aby sa v počiatku vyrobilo viac kusov. Doposiaľ sa teda podarilo vyrobiť 2000 zariadení, ktoré boli dostupné výhradne na čínskom trhu za doposiaľ stále neznámu cenu. Spoločnosť však potvrdila, že druhá várka zariadení by mohla byť dostupná ešte pred začiatkom čínskeho jarného festivalu, ktorý sa koná nasledujúci týždeň. Po spomínanom festivale dokonca výrobca plánuje zvýšiť výrobu, čo by mohlo dopomôcť k tomu, aby sa k nám dostalo viac reálnych fotografií.

Serendipity-S7-2Seredipity S7 je so svojím 0,7 mm rámikom naozaj revolučným zariadením, ktoré sa vzhľadom na svoje rozmery môže pochváliť 5,5″ displejom. Navyše je zariadenie naozaj ľahké a napriek špecifikáciám váži len 120 gramov. Čo sa týka zovňajška, zariadenie je tiež vybavené Corning Gorilla Glass 3 a to nie len vpredu, ale aj vzadu. Aby bol rám čo najpevnejší, spoločnosť použila tvrdený letecký hliník. Vpredu sa nachádza krásny 5,5″ FullHD 2.5D displej.

serendipity-s7-1Zariadenie poháňa štvorjadrový Snapdragon 400 MSM8928 spolu s 2 GB RAM. Samozrejmosťou je 16 GB vnútornej pamäte, 13 MPx fotoaparát vzadu a 5 MPx vpredu. Celé zariadenie napája 2600 mAh batéria, ktorá by vzhľadom na rozmery zariadenia mohla byť aj väčšia. Podrobnosti o cenách bohužiaľ stále neboli zverejnené, no očakáva sa, že sa k nim dostaneme po blížiacom sa čínskom jarnom festivale.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.