banner-vernee-apollo-liteAndroid 7.0 Nougat je témou mesiaca a čínski výrobcovia sa predbiehajú v tom, kto príde s novým systémom ako prvý. Máme dobré správy pre majiteľov Vernee Apollo Lite, ktoré pojednávajú o tom, že tento smartfón dostane ako prvý Android 7.0 Nougat zo zariadení, ktoré využívajú 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Operačný systém Android 7.0 Nougat predstavili ešte na sklonku leta. Avšak, zatiaľ sa aktualizovalo iba niekoľko zariadení z línie Nexus. Spoločnosť Vernee vyhlásila, že už v decembri dostanú majitelia úspešného modelu Apollo Lite dlho očakávaný update. Užívatelia sa tak budú môcť tešiť z rôznych funkcií, ako podpora viacerých aplikácií na jednej obrazovke, lepšia správa notifikácií, vylepšená stabilita, zlepšená výdrž a veľa ďalších kozmetických noviniek. Výrobca tiež odhalil aktualizáciu v krátkom videu, no novinky prezentoval na modeli Mars.

Teraz nám ostáva už iba čakať na prisľúbenú aktualizáciu. Nezabudnite sa taktiež pozrieť aj do našej podrobnej recenzie, v ktorej sa dozviete oveľa viac o tomto zaujímavom smartfóne.

TIP: Vernee Apollo Lite s 10-jadrovým procesorom a high-end výbavou bude dostupný za 90 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Valér Seč
Som študentom na vysokej, ktorý mimo školy má kopec záujmov a hlavným z nich sú práve technológie: počítače, smartfóny - predovšetkým Androidy a rôzne iné technologické zaujímavosti. Okrem toho rád cestujem, pozriem si kvalitný film alebo vypočujem dobrú hudbu.