Ulefone predstaví v marci nové zariadenie – prekvapí nie len novým Androidom

V Číne síce slávia nový rok, ale niektorí zamestnanci spoločnosti Ulefone stále usilovne pracujú, aby svojim zákazníkom ponúkli čo najlepšie zariadenia. Spoločnosť sa v marci chystá nadviazať na úspešnú sériu smartfónov Be Pro a Be X. Úplne špecifikácie pripravovaného zariadenia ešte nie sú známe, ale už dnes vieme, že bude disponovať snímačom odtlačkov prstov a pobeží v ňom najnovší Android 5.0 Lollipop. O ďalších parametroch môžeme len špekulovať, no dá sa predpokladať, že nový Ulefone bude poháňať buď procesor MediaTek MT6752, alebo MT6732. Podpora dualSIM, microSD a LTE by mala taktiež patriť k výbave nového smartfónu.

Ulefone P6+ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ulefone-teaser-1

Pokiaľ ide o konštrukciu, telefón by sa mal dizajnovo podobať na Meizu MX4 a na zadnej strane by sa mal objaviť dvojitý LED blesk.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.