Zľavový ošiaľ sa pomaly končí a ty si si stále nenašiel smartfón, ktorý by ťa zaujal ? Potom je viac než pravdepodobné, že by ťa mohol zaujať tento exkluzívny kúsok. Reč nie je o nikom inom, než Xiaomi Mi 8 Pro Transparent s krásnym priehľadným zadným krytom o ktorom si už určite počul nejakú tú chválu. Niet sa čomu čudovať, nakoľko sa jedná o skvelú výbavu a špičkový dizajn.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najvýkonnejší Xiaomi smartfón v globálnej verzii

Vrcholový model vlajkovej lode je momentálne k dispozícii v našom FonTech Shope vďaka kupónu za doteraz najnižšiu cenu. Smartfón je oficiálnou globálnou verziou s SK aj CZ jazykom, európskou nabíjačkou a kompletnou podporou sietí.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Pro Transparent (8 GB + 128 GB) – Globálna verzia len za 395 €
Bezpečný nákup a kupón cez FonTech Shop

Počet kusov je však obmedzený a tak znova platí, že tohto krásavca môžu získať len tí najrýchlejší a nezabudni použiť kupón. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť možnosť EU Priority Line, čo zaručí doručenie bez ďalších poplatkov. Voči slovenskej cene, ktorá predstavuje približne 450 €, tak ušetríš takmer 60 €. To už je rozhodne ponuka, nad ktorou netreba veľmi dlho rozmýšľať.

Výkonný a krásny zároveň

Začneme hneď prvou vlastnosťou, ktorá poteší asi každého. Jedná sa o čítačku prstov priamo v displeji, vďaka čomu sa Xiaomi zaradilo medzi zatiaľ úzku skupinu výrobcov, ktorí ponúkajú toto inovatívne riešenie. V rámci dizajnu určite vynikne 6,21-palcový Super AMOLED displej a v neposlednom rade priehľadný kryt, ktorý dodáva smartfónu nádych výnimočnosti.

Horná strana displeja obsahuje výrez, ktoré je možné v nastaveniach softvérovo skryť. O kvalitu fotografií sa postará duálny zadný snímaš s rozlíšením 12 MPx. Primárny snímač má svetelnosť f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny má veľkosť pixelov 1 μm a svetelnosť f/2,4 a v nedávnom DxOmark hodnotení dosiahol skvelé výsledky.

Mi 8 Pro Transparent disponuje výkonným procesorom Snapdragon 845, ktorý si hravo poradí s každou operáciou. Doplnený je o 8 GB RAM a 128 GB vnútornú pamäť. Smartfón je poháňaný systémom Android 8.1 (Oreo) so špičkovou nadstavbou MIUI 10. V neposlednom rade nechýba ani podpora VoLTE či Bluetooth 5.0. Batéria má kapacitu 3000 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4+.

O autorovi
Patrik Zengevald
Volám sa Patrik a som študentom posledného ročníka magisterského stupňa štúdia. Rád športujem a zaujímam sa o novinky nielen zo sveta technológií.