Priprav sa na naloženú akciu, v ktorej môžeš mať elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2 za tu najlepšiu cenu doteraz. Na Slovensku pritom stojí až o značných 310 € viac. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ak hľadáš ideálne elektrické vozítko do hustej mestskej premávky, či len tak pre zábavu, máme pre teba zaujímavú ponuku. Ponúkame ti totižto skvelú elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2, ktorú môžeš mať za tu najlepšiu cenu doteraz, a to rovno z EÚ skladu. 

Pomocou kupónu GBB5ES2FR si môžeš výslednú sumu znížiť na 368 € s dopravou Registered Air Mail, vďaka ktorej ti kolobežka príde už behom 3 až 7 dní. Žiadne ďalšie poplatky ťa samozrejme už nečakajú.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2 z EÚ skladu s kupónom GBB5ES2FR za 368 €

Šikovné elektrícke vozítko pre každého

Elektrická kolobežka Ninebot Segway ES2 prichádza so skladateľným dizajnom a telom vyrobeným z odolného a ľahkého hliníka, vďaka čomu má váhu len 12,5 kg a poskytne maximálnu nosnosťou do 100 kg. Celkový dizajn dotvárajú efektné predné a zadné LED svetlá. Kolobežka v sebe ukrýva výkonný 300W motor, pomocou ktorého dokáže vyvinúť rýchlosť do 25 km/h.

Batéria poskytne kapacitu 187 Wh a jej nabitie trvá približne 3 a pol hodiny. V rámci bezpečnosti kolobežka obsahuje elektrickú brzdu s ABS a tiež mechanickú zadnú brzdu. Pohodlnú jazdu tiež zabezpečí predné a zadné odpruženie. Nechýba tempomat a tiež LED displej, ktorý prehľadne zobrazí rýchlosť jazdy, režim napájania, úroveň nabitia batérie či pripojenie k Bluetooth.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.