Dohady: Supertenký OPPO R7 príde s výkonným procesorom MT6795

Dizajnéri spoločnosti Oppo veľmi radi experimentujú. Dokonca samotná firma o sebe tvrdí, že je naozaj inovatívna. Určite nám všetci dáte za pravdu, že sa naozaj o inovácie snažia.

[/blockquote]

Nie je to tak dávno, keď nám spoločnosť Oppo ukázala, že nielen notebooky môžu mať otočné kamery. Vyrobili totiž smartfón, ktorý má otočný fotoaparát. Firma však neprekvapila len týmto výstrelkom. Ukázali nám aj supertenké zariadenia, ktoré majú telo s hrúbkou menšou ako je veľkosť 3.5mm audio jacku.

OPPO Find 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Podľa informácií od indonézskeho certifikačného úradu, sa Oppo opäť chystá rozvíriť vody vo svete štíhlych telefónov, s ich nasledujúcim modelom OPPO R7. Smartfón má byť dokonca vybavený jedným z najočakávanejších procesorov – MediaTek MT6795, ktorý bude údajne poháňať aj samotné HTC E9. O zariadení však doposiaľ nepoznáme veľa podrobností. S istotou vám vieme potvrdiť len to, že telo tohto zariadenia bude naozaj tenké. Ak sa potvrdí aj prítomnosť procesora MT6795, bude R7 vcelku výkonným zariadením. Bude zaujímavé sledovať, ako sa spoločnosti podarí všetok hardvér vtesnať do tak tenkého tela.

Čo očakávate od tohto pripravovaného smartfónu? My dúfame, že kvôli hrúbke tela nebudú musieť používatelia akceptovať slabú výdrž batérie. Dajte nám vedieť svoj názor a neváhajte článok komentovať.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.