Ubehlo už niekoľko týždňov, kedy sme informovali o nových funkcionalitách jednej z aktualizácií obľúbenej aplikácie WhatsApp. Vtedy sme avizovali, že najvýraznejšou novinkou bude stišovanie kontaktov alebo skupinových správ na dlhšiu dobu ako jeden rok.

O prehupnutí funkcionality z beta verzie do produkčného prostredia informuje portál Android Authority. Zaujímavosťou je, že úplné stíšenie je dostupné v dvoch rozdielnych verziách aplikácie, a to 2.20.201.10 a 2.20.201.9.

www.wabetainfo.com

Je teda možné, že nejde o softvérovú aktualizáciu aplikácie, ale len o zmenu na vzdialenom serveri. V závislosti od toho tak očakávanú funkcionalitu nemusíš zatiaľ vo svojom zariadení mať, respektíve ju nemusíš nájsť v prostredí aplikácie ani po nainštalovaní najnovšej aktualizácie.

Zároveň zdroj WABetaInfo upozorňuje na nadchádzajúce zmeny v aplikácii, ktoré vyťahuje a následne prezentuje verejnosti z beta programu aplikácie.

www.wabetainfo.com

V najbližších iteráciách aplikácie WhatsApp sa tak dočkáme prerobeného menu manažovania úložiska, vylepšení v oblasti vyhľadávania naprieč kontaktami, aplikácia taktiež dovolí vykonávať väčšie konferenčné audio a video hovory a prinesie nový tmavý mód.

Zdroje: Android Authority, WABetaInfo 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom