Štúdio CD Projekt Red prisľúbilo, že nespokojným hráčom, ktorí sa cítili pri hraní Cyberpunk 2077 sklamaní kvalitami hry, vráti financie. Rozhodlo tak ešte v minulom roku, kedy otvorilo žiadosti o refundáciu peňazí. Teraz sa začali sľuby plniť, prvým hráčom už vrátili peniaze, informuje WCCFTech.

Žiadosti o vrátenie peňazí za Cyberpunk 2077 bolo možné podávať do 21. decembra minulého roka. Slovenskí hráči mohli o refundovanie požiadať na oficiálnych stránkach Xboxu alebo PlayStation, ak zakúpili digitálnu verziu pre konzoly, a u predajcov, ktorí im predali fyzickú alebo digitálnu kópiu hry pre PC, prípadne mohli kontaktovať samotné štúdio na e-mailovej adrese.

Aktuálne sú žiadosti pre vrátenie peňazí uzavreté a hráči, ktorí nestihli alebo zabudli požiadať o vrátenie, majú, bohužiaľ, smolu. Tí, ktorí si žiadosť podali, môžu očakávať vrátenie peňazí už v najbližšom období.

CD Projekt Red totiž začalo vyplácať peniaze prvým hráčom, ktorí si však paradoxne mohli nechať aj samotnú hru a prístup, naďalej ju tak môžu hrať, informuje Vice. Toto je však v rozpore s prvotnými tvrdeniami, ktoré hovorili o tom, že hráči budú musieť hru vrátiť a v prípade digitálnych verzií k nej stratia prístup.

Zdroj: WCCFTech, Vice

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom