Amazon Music spúšťa bezplatné členstvo

Hudobná streamovacia služba Amazon Music konečne získava aktualizáciu, ktorá ponúka bezplatné počúvanie hudby aj na zariadeniach s Androidom, iOS či Fire TV systémom. Táto možnosť už tak naďalej nie je výhradou len Echo reproduktorov, informuje AndroidPolice.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Bezplatne môžu službu využívať zatiaľ iba používatelia z krajín USA, Anglicka a Nemecka, no ostatné krajiny, vrátane nás, by sa k nim mohli pridať už čoskoro. Počúvanie hudby zadarmo je však rovnako ako pri ostatných službách limitované reklamou a k dispozícii budeš mať databázu iba 2 miliónov skladieb. Ako píše TheVerge, Amazon ponúka niekoľko úrovní predplatného a pri tých najvyšších z nich môžeš získať prístup až k 50 miliónom skladieb.

Amazon

Ak si už platíš predplatné Amazon Prime, v Amazon Music budeš mať prístup stále iba k 2 miliónom skladieb, počúvať ich však budeš môcť bez otravných reklám. Členstvo Amazon Music Unlimited ti umožní prístup ku všetkému obsahu v tejto službe, mesačne ťa vyjde na 9,99$ bez Amazon Prime, ak už máš Prime členstvo, bude ťa to stáť iba 7,99$ mesačne.

Najvyššia úroveň predplatného Amazon Music HD oproti Unlimited úrovni ponúkne niekoľko miliónov skladieb vo vysokej kvalite. Jeho cenovka je však podstatne vyššia, 14,9$ bez Prime účtu a 12,99$ s Prime účtom.

Zdroj: AndroidPolice, TheVerge