Koronavírus má ďalšie obete. Prevádzku ukončí niekoľko slovenských webov

Spoločnosť Fun Media Group dnes oznámila, že od zajtra ukončí kvôli aktuálnej situácii prevádzku niekoľkých webov, ktoré sa venovali najmä spravodajstvu, športu, technológiám či automobilom, informoval portál O médiach.

Mediálna spoločnosť Fun Media Group vyhlásila, že od 1. apríla začne ukončovať prevádzku niekoľkých svojich webov. Ide o portály hokej.sk, profutbal.sk, f1.sk, infospravy.sk, beauty.sk, mobil.sk a auto.sk, za ktorých zrušením sú najmä ekonomické dôvody.

„Mrzí nás, že musíme ukončiť spoluprácu s niektorými ľuďmi, ktorí sa roky podieľali na tvorbe unikátneho obsahu na všetkých dotknutých doménach. Žiaľ, neustále sa meniace on-linové prostredie a v závere aj globálne udalosti posledných týždňov a mesiacov, nás donútili prehodnotiť stratégiu,“ povedal Rastislav Dutka, predseda predstavenstva Fun Media Group.

Prvým krokom bude vypnutie webov beauty.sk a mobil.sk, ktoré budú nefunkčné už od zajtra, a doména auto.sk bude od tohto dňa v obmedzenom režime.

Obsah webu infospravy.sk sa presunie na portál spravy.sk, pod ktorý sa zároveň v priebehu najbližších týždňov presunie aj obsah z webov profutbal.sk, hokej.sk a f1.sk. Cieľom spoločnosti je vytvoriť silný web spravy.sk, na ktorom ľudia nájdu spravodajstvo a športové informácie. Portál funradio.sk ostáva naďalej bez zmien.

Zdroj: O médiách

Pošli nám TIP na článok