Smartwatch od Huawei: Najkrajšie hodinky s Android wear?

Vyzerá to tak, že Huawei berie výrobu ich vlastných smart hodiniek veľmi vážne. Redaktor portálu Droid Life si všimol dve oficiálne promo videá pre produkt „Huawei Watch“, ktoré sa niekoho nedopatrením sprístupnili verejnosti na portáli YouTube. Spoločnosť pravdepodobne tieto videá použije pri dnešnom oznámení zariadenia na Mobile World Congress v španielskej Barcelone. O hodinkách sa však začalo rozprávať ešte pred únikom videí. Spôsobil to reklamný pútač na barcelonskom letisku El Prat.

huawei-watch-images-leak4_1020.0Z toho, čo sme doteraz mohli vidieť, usudzujeme, že spoločnosť vyrobila veľmi atraktívne „Smartwatch“. Kovové hodinky majú okrúhly tvar, podobne ako Moto 360. Na rozdiel od zariadenia, ktoré vydala spoločnosť Motorola, majú hodinky od Huawei úplný kruhový displej, ktorý meria v priemere 42mm. Jedno z propagačných videí ukázalo, že zariadenie je vybavené zafírovým sklom a telom z nerezovej ocele. K dispozícií je taktiež tlačidlo, ktorým sa prenesiete späť na domovskú obrazovku. Hodinky by mali prísť v minimálne troch prevedeniach – strieborné, zlaté a čierne – a firma sľúbila, že k dispozícii bude široké spektrum náramkov. Na videu môžeme totiž vidieť všetko od tradičných náramkov, cez kožené remienky a to v rôznych šírkach. Spoločnosť taktiež navrhla celý rad tradičných „vzhľadov“ pre systém Android Wear.

huawei-watch-images-leak2_1020.0Doposiaľ ešte nepoznáme úplné špecifikácie, no v spodnej časti hodiniek, by sa mal nachádzať merač tepu a ostatné snímače so zameraním na fitness. Samozrejme nepadlo ani slovo ohľadom výdrže, alebo rozlíšení obrazovky. Čoskoro sa to však dozvieme a tak nás aj naďalej sledujte.

huawei-watch-images-leak13_1020.0

 Zdroj: TheVerge.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.