Xiaomi je azda najznámejším výrobcom smart gadgetov, ktoré umožňujú používateľom rozšíriť možnosti ich inteligentnej domácnosti. V skvelej ponuke na FonTech Shope teraz nájdeš žiarovku Yeelight, ktorá má niekoľko unikátnych vlastností.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smart žiarovka od Xiaomi disponuje možnosťou rozsvietiť 16 miliónov farieb, ktorých teplota sa pohybuje v rozmedzí od 1700 až po 6500K. Keďže ide o inteligentný gadget, nesmie chýbať Wi-Fi konektivita, ktorá ti umožní ovládať osvetlenie v tvojej izbe prostredníctvom smartfónu. K dispozícii je však aj podpora pre domácich asistentov. Ak teda vlastníš jeden z obľúbených produktov Amazon Echo či Google Home, ovládanie bude ešte pohodlnejšie len prostredníctvom hlasových povelov.

Čo sa týka technických špecifikácií, smart žiarovka Yeelight osvetlí až 30 štvorcových metrov priestoru. Svietivosť dosahuje 600 lumenov, pričom k dispozícii je aj funkcia postupného stmievania. Životnosť žiarovky je 11 rokov a jej výstupný výkon dosahuje 9 wattov.

Z Európy najlacnejšie a za pár dní

Smart žiarovka Yeelight ti teda pomôže rozšíriť funkcionalitu tvojej inteligentnej domácnosti, pričom jej cena je veľmi dostupná. Gadget od Xiaomi teraz nájdeš vo FonTech Shope v 44-percentnej zľave. Po aplikovaní zľavového kupónu cena produktu spadne na parádnych 11,66 €.

Kúpiť smart žiarovku Xiaomi Yeelight z EU skladu za 11,66 €
Epresná doprava za pár dní

Žiarovka je pritom dostupná v českom sklade, takže k tebe dorazí za približne 5 dní a nezaplatíš pritom už žiadne colné poplatky. Dokonca aj samotné poštovné je úplne zadarmo. Samozrejme, ako to už pri týchto obľúbených produktov býva, vypredajú sa veľmi rýchlo. Za špeciálnu cenu je dostupných len 15 kusov, takže určite neváhaj.

Kupón je možné aplikovať v košíku: 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]