Teraz čítate
Slúchadlá, ktoré by si rozhodne nemal prehliadnuť! Xiaomi Piston Pro len za 24 € spĺňajú nároky aj tých najväčších audiofilov!

banner-redmi-4aSéria špičkových slúchadiel Piston od Xiaomi už dlhé roky skvelo dopĺňa ponuky e-shopov v segmente stupľových slúchadiel. Kvalita overená mnohými zákazníkmi, snáď najlepšia cena na trhu a čo je najdôležitejšie, kvalita na úrovni oveľa drahších konkurentov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Xiaomi Piston Pro sú teda najnovšie slúchadlá od Xiaomi, ktoré skrývajú za svojou nízkou cenou neskutočnú výbavu. Konštrukcia je vyrobená z kovu, pričom hmotnosť je nastavená dokonale a aj nosenie počas niekoľkých hodín nerobí absolútne žiadny problém. Ba čo viac, pocit z nosenia, kvalita spracovania spolu s káblom obaleným v jemnom kevlari s vysokou odolnosťou vytvárajú kombináciu, ktorá sa pri tejto cene nevyskytuje nikde inde.

xiaomi-piston-pro

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Pro za 24 €

Ak sme už pri kábli, na ňom sa nachádza zabudovaný mikrofón s trojicou ovládacích tlačidiel. Samotná dĺžka kábla predstavuje 1,25 m. Trochu si priblížme hardvérovú výbavu, ktorá stojí za tým parádnym zvukom. Impedancia slúchadiel predstavuje 32 ohmov, frekvenčný rozsah činí 20 – 40 kHz, respektíve veľmi dôležitým parametrom je aj citlivosť, v tomto prípade má hodnotu 98 db.

xiaomi-piston-pro-akcia-2

xiaomi-piston-pro-akcia

zdroj fotografií: Dgtle

Podľa odborných zistení z portálu Business Insider, Piston Pro dokážu perfektne eliminovať okolité zvuky, čo nemalou mierou prispeje k výborným výsledkom napríklad pri používaní v hlučnej MHD.

xiaomi-piston-pro-akcia-balenie

zdroj fotografie: Dgtle

V konečnom dôsledku sú teda najnovšie slúchadlá od Xiaomi takmer bezchybné v každom smere. Kúpiť si ich môžeš len za 24 €, pričom úplnou čerešničkou na torte je luxusné balenie, v ktorom sa nachádzajú aj náhradné stuple rôznych veľkostí. Tak čo? Ideš aj ty do toho?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
22%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
 • Peter

  Stokrát ospevované, no majú krátky kábel.. a cena ? Ešte nejaké evríčko dolu a vykompenzujú tým dĺžku káblu , a snáď aj skončia v mojich ušiach…

 • lobusko

  ešte keby robili verziu s lightning konektorom keď už máme iphone7 bez jacku

 • petee

  Je k nim aj to látkové puzdro čo je tu na fotkách? Ak nie, je ho možné niekde zohnať? Dikii

 • Jany

  budu dostupne aj na Slovensku?

 • Dado

  Dobrý… Chcem sa spýtať, budem platiť dph, ked si ich objednám? Ak dobre viem, dph je od 22 eur. Avšak, objednával som si Mi band 2 za 25 eur a dph som neplatil, lebo na balíček napísali menšiu cenu. Bude to takisto aj pri týchto slúchadlách?
  Ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý večer. Nie, žiadne dodatočné poplatky nebudete platiť :)