Ak potrebuješ pekné zábery, dnes už viac nie si nútený platiť skúsených profesionálov s nesmierne drahou technikou. Vďaka technologickému pokroku sa o slušné fotografie či videá dokážeš postarať aj ty sám. Pri kúpe vlastnej techniky pritom môžeš aj nejaký ten peniaz ušetriť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samozrejme hovoríme o zariadeniach pochádzajúcich z najľudnatejšej krajiny sveta, Číny. Tá je jednoznačne najväčšou technologickou veľmocou sveta a dron s názvom JJRC H37 Elfie nám to len a len potvrdzuje. Toto šikovné zariadenie totižto dokáže hravo konkurovať omnoho drahším prístrojom rovnakého zamerania. Medzi jeho najväčšiu prednosť patria kompaktné rozmery, pričom v zloženom stave nie je o nič väčší ako priemerný smartfón.

Po vysunutí štyroch sklopných rotorov sa jeho rozmery o čosi zvýšia, no stále sa nejedná o nič markantné. Telo drona JJRC H37 Elfie je kvôli zaisteniu nízkej váhy vyrobené z plastu. Ten chráni pred poškodením používateľsky vymeniteľnú batériu s kapacitou 500 mAh. Tá dokáže tento gadget napájať maximálne po dobu 8 minút, no nič ti nebráni v zakúpení väčších batérií napríklad z tohto odkazu.

Dronzdroj fotografie: YouTube

Kúpiť JJRC H37 Elfie s HD kamerou za 34 € z EÚ
Zľavový kupón LCX7429

Integrovaná kamera dokáže zachytávať video v HD rozlíšení, pričom je schopná vytvárať aj fotografie. Dron je vybavený aj 6-osovým gyroskopom, vďaka ktorému si dron pri lietaní drží stabilnejšiu pozíciu a videá sú pekne stabilizované. V základnom balení sa nenachádza žiadny joystick určený na ovládanie, avšak dokáže ho plnohodnotne nahradiť smartfón spolu so šikovnou aplikáciou. Po jeho pripojení sa tak s dronom hravo preletíš až na vzdialenosť 40 metrov. Za tento parádny gadget zaplatíš necelých 34 €, pričom poštovné z Anglicka ťa vyjde len na 2,5 €.


zdroj fotografie: Firstquadcopter

Kupón aplikuješ v košíku na pravej strane:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
12%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
8%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
16%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]