Siswoo Cooper R8: MediaTek MT6595 a 3 GB RAM

Spoločnosť Siswoo je síce novou značkou, ktorá na trhu pôsobí ešte len od začiatku tohto roka, no napriek tomu si už ich zariadenia získali mnoho priaznivcov a preto firma čoskoro uvedie na trh nový model Cooper R8. Siswoo doteraz vydali ich i7, smartfón, ktorý sa podobá na Meizu MX4 a zožal veľký úspech vďaka dobrému spracovaniu a prekvapujúcemu výkonu. Ich nasledujúce zariadenie sa chystá stavať na tomto úspechu a príde s výkonnejším procesorom, MediaTek MT6595 a až 3 GB RAM.

Len pre porovnanie, MT6595 poháňa aj Meizu MX4 a síce to nie je 64-bitový procesor, je jedným z najvýkonnejších čipsetov spoločnosti MediaTek. Výrobca dodal procesoru niekoľko vylepšení, ktoré výrazne zvyšujú výkon, ktorý predchádzajúcej generácii procesorov chýbal. Spoločnosť Siswoo ďalej potvrdila, že ich Cooper R8 nielenže príde s osemjadrovým procesorom, 3 GB RAM a podporou LTE, ale prinesie aj grandiózny 5,5″ FullHD displej. Čo sa týka fotoaparátov, pôjde o dnes veľmi často používanú kombináciu 13 MPx a 8 MPx snímača. Celé zariadenie bude napájať 3350 mAh batéria.

Siswoo Cooper R8

Na záver už spomenieme len cenu. Hovorí sa, že po uvedení na trh bude zariadenie dostupné za 299 dolárov, čo je asi 263 €.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.