Serendipity S7: Smartfón so šialene tenkým rámom displeja

Počuli ste už niekedy o spoločnosti Serendipity? Ak nie, je to v poriadku. Ide totiž o nový čínsky start-up, ktorý má s ich plánovaným smartfónom naozaj veľké ciele. Serendipity S7 je zariadenie, ktoré bude zdobiť okolo displeja ten najtenší rám, aký sme doteraz mohli vidieť. Po stranách displeja bude totiž rámček merať len 0,7 mm.

Zariadenie sa ešte oficiálne nezačalo predávať, ale výrobca už naň začal lákať možných záujemcov. Zverejnili totiž niekoľko informácií o špecifikáciách, spolu s niekoľkými reálnymi fotkami. Podľa špecifikácií však nepôjde o nič impozantné. Smartfón bude disponovať 5,5″ 2.5D displejom s FullHD rozlíšením a poháňať ho bude Snapdragon 400 MSM8928 spolu s 2 GB RAM. Zariadenie ponúkne 16 GB vnútornú pamäť, 13 MPx a 5 MPx kameru a celé bude napájané 2600 mAh batériou.

Áno, špecifikácie nie sú nič svetoborné, no hlavným ťahákom tohto zariadenia bude práve tenučký rámik displeja. Vyzerá naozaj pekne, no kvôli takémuto výzoru zariadenia má výrobca problém s jeho produkciou, čo má za následok to, že spočiatku dorazí na trh len v obmedzenom množstve.

Serendipity-S7-appears-in-real-life-photos-gets-compared-with-the-iPhone-6 (4)

O koľko kusov sa presne jedná? No, výrobca potvrdil, že pre čínsky trh má vyrobených 2000 zariadení, čo je pre tak veľký trh celkom skromné množstvo. V dôsledku tejto skutočnosti sme dosť pesimistickí ohľadom toho, kedy sa tento start-up objaví mimo čínskeho trhu.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.