Začína ti na smartfóne dochádzať miesto v internom úložisku alebo na starej microSD karte? 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nezáleží na tom, na aký účel microSD kartu potrebuješ, no pozornosť by si mal zbystriť v každom prípade. E-shop TomTop totiž začal predávať relatívne veľkú pamäťovú kartu za cenu, ktorú nie je ľahké odmietnuť. 64 GB kapacita rozhodne nie je malá a na potreby dnešnej doby väčšine z nás stále bohato stačí. Fotenie, nahrávanie videí vo vysokom rozlíšení, inštalovanie aplikácií či sťahovanie filmov. To všetko táto microSD karta absolútne bez problémov znesie a varovanie o dochádzajúcej kapacite tak skoro neuvidíš.

microsd

zdroj fotografie: SanDisk

MicroSD karta od SanDisk sa môže pochváliť aj triedou 10 a rýchlosťou čítania súborov na úrovni slušných 100 MB/s. Nejedná sa pritom o žiadnu napodobneninu, ale o originálny a kvalitný kúsok. Karta teda znesie pády, trochu vody a extrémne nízke či vysoké teploty. Poďme sa už ale konečne pozrieť na cenu, ktorá je na celej tejto ponuke najzaujímavejšia. Rýchlym nazretím do slovenských e-shopov sme zistili, že pamäťová karta s podobnými vlastnosťami stojí u nás aj cez 30 €.

Kúpiť 64 GB microSD kartu za 16 €
CLASS 10

Čína je ale na skvelé ponuky bohatá. Za túto špičkovú 64 GB microSD kartu si totiž e-shop pýta len bezkonkurenčných 16 €! Množstvo kusov v zľave ale nie je nekonečné a pomerne rýchlo sa míňajú. Objednávku teda odporúčame spraviť bez zbytočného odkladu, pričom nie je potrebné použiť žiadny kupón a doprava je bezplatná.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
5%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
45%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
5%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.