banner-mi5s-plus


Debakel so Samsungom Galaxy Note 7 sa pomaly, ale isto dostáva do úzadia, avšak samotný Samsung sa z toho ešte nedostal. Ak chce, aby ich pripravovaný Galaxy S8 bol úspechom, musí presvedčiť ľudí, že ich telefóny už ani zďaleka nepredstavujú bezpečnostnú hrozbu a že si zlepšili postupy zabezpečovania kvality.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samsung Electronics nedávno zvolalo mimoriadne stretnutie akcionárov, kde spoločnosť diskutovala o osude svojho tlačiarenského oddelenia a taktiež vymenovanie Jay Y. Lee-ho ako člena predstavenstva. Samsung teda rozhodol vzdať sa tlačiarenského podnikania a predať 100 % svojich podielov americkej spoločnosti HP.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

SAMSUNG CSC

Ďalší samostatný bod tohto stretnutia patril fiasku s Galaxy Note 7. Vo vyhlásení predstavitelia uviedliDo budúcnosti spoločnosť urobí významné zmeny v procesoch zabezpečovania kvality vzhľadom k svojmu záväzku, aby poskytovala bezpečné a spoľahlivé výrobky a znovu získala dôveru zákazníkov.

samsung-note-7-9978.0

Isté je, že Samsung ešte stále nevie, čo spôsobovalo explózie Galaxy Note 7. Vyšetrovanie je v súčasnej dobe vykonávané spoločnosťou Samsung, CPSC a za pomoci juhokórejských úradníkov, ale nie je isté, kedy budú predložené výsledky. Spoločnosť sa však zaručila, že bude zdieľať všetky podrobnosti o vyšetrovaní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Valér Seč
Som študentom na vysokej, ktorý mimo školy má kopec záujmov a hlavným z nich sú práve technológie: počítače, smartfóny - predovšetkým Androidy a rôzne iné technologické zaujímavosti. Okrem toho rád cestujem, pozriem si kvalitný film alebo vypočujem dobrú hudbu.